3 důvody, proč si pořídit obývací stěnu

Také si pod obývací stěnou představíte onen nevzhledný kus nábytku, který byl velmi využívaný v minulých dekádách? Věřte, že doba pokročila a aktuálně máte možnost vybírat z mnohem zajímavějších a elegantnějších variant. Navíc se obývací stěny dostávají zase do módy. To je dobrá zpráva pro ty, kteří plánují například rekonstrukci a vybírají, jaký nábytek zvolit. Podívejme se proto na tři hlavní důvody, proč jít právě touto cestou.

Dokonalá barevná sladěnost

Vybíráte-li nábytek jednotlivě, po konkrétních kusech, může se stát, že jejich výsledný barevný odstín, jakožto i celkové pojetí nebude ladit. Každý kousek tak bude jiný. To logicky může být velkým vizuálním problémem. Ten však lze snadno eliminovat pořízením zmíněné obývákové stěny. U té je kladen důraz na to, aby byla vyrobena ze stejného materiálu či aby byl použitý dekor vždy stejné barvy a vždy stejného odstínu. Máte tak stoprocentní jistotu, že vše bude působit naprosto jednotně a uceleně.

Můžete si vybrat jednotlivé součásti

Většina moderních obývacích stěn se dnes skládá z několika částí. Ty dnes můžete mnohdy různě kombinovat, stejně jako není problém vytvářet kompaktnější nebo naopak robustnější sestavy. Podíváme-li se na to, z čeho se dnes moderní obývací stěny skládají, jedná se o tyto tři hlavní části:
  • Stolek na televizi
  • Nízká komoda nebo malá skříňka
  • Různé police či poličky

Výběr je skutečně obrovský

Třetím důvodem, proč se rozhodnout pro tento sortiment je to, že se můžete setkat s bohatými možnostmi výběru. S tím souvisí i řada profesionálních prodejců. Jedním z takových, který se na obývací sestavy specializuje, je společnost T-nábytek. V e-shopu lze třídit sortiment podle barvy, materiálu nebo dekoru. Potěší i benefity jako je možnost dopravy zdarma, vynesení až do patra nebo odborná montáž. To jsou tři hlavní důvody, proč zvolit tento typ nábytku. Zajímají vás další? Najdete je na webech IDnábytek.cz a Nábytek-dnes.cz.

Publikováno: 07. 08. 2015

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: proč si pořídit obývací stěnu