Skvělé tipy

3 důvody, proč si pořídit obývací stěnu

Také si pod obývací stěnou představíte onen nevzhledný kus nábytku, který byl velmi využívaný v minulých dekádách? Věřte, že doba pokročila a aktuálně máte možnost vybírat z mnohem zajímavějších a elegantnějších variant. Navíc se obývací stěny dostávají zase do módy. To je dobrá zpráva pro ty, kteří plánují například rekonstrukci a vybírají, jaký nábytek zvolit. Podívejme se proto na tři hlavní důvody, proč jít právě touto cestou.

Dokonalá barevná sladěnost

Vybíráte-li nábytek jednotlivě, po konkrétních kusech, může se stát, že jejich výsledný barevný odstín, jakožto i celkové pojetí nebude ladit. Každý kousek tak bude jiný. To logicky může být velkým vizuálním problémem. Ten však lze snadno eliminovat pořízením zmíněné obývákové stěny. U té je kladen důraz na to, aby byla vyrobena ze stejného materiálu či aby byl použitý dekor vždy stejné barvy a vždy stejného odstínu. Máte tak stoprocentní jistotu, že vše bude působit naprosto jednotně a uceleně.

Můžete si vybrat jednotlivé součásti

Většina moderních obývacích stěn se dnes skládá z několika částí. Ty dnes můžete mnohdy různě kombinovat, stejně jako není problém vytvářet kompaktnější nebo naopak robustnější sestavy. Podíváme-li se na to, z čeho se dnes moderní obývací stěny skládají, jedná se o tyto tři hlavní části:

  • Stolek na televizi
  • Nízká komoda nebo malá skříňka
  • Různé police či poličky

Výběr je skutečně obrovský

Třetím důvodem, proč se rozhodnout pro tento sortiment je to, že se můžete setkat s bohatými možnostmi výběru. S tím souvisí i řada profesionálních prodejců. Jedním z takových, který se na obývací sestavy specializuje, je společnost T-nábytek. V e-shopu lze třídit sortiment podle barvy, materiálu nebo dekoru. Potěší i benefity jako je možnost dopravy zdarma, vynesení až do patra nebo odborná montáž.

To jsou tři hlavní důvody, proč zvolit tento typ nábytku. Zajímají vás další? Najdete je na webech IDnábytek.cz a Nábytek-dnes.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.