Potřebujete peníze a nemáte se na koho obrátit?

Dostali jste se do situace, kterou musíte neprodleně řešit a nemáte na účtu požadovanou částku? Nejste sami, podobně je na tom celá řada dalších lidí. Potřebujete-li peníze co nejdříve a jsou vám proti srsti podivné nebankovní půjčky, můžete využít zpětný leasing. Dostanete tak peníze ihned, aniž byste riskovali netransparentní podmínky půjčky. Jednoduše prodáte svůj automobil a obratem obdržíte finanční hotovost. Zní to lákavě? Zpětný leasing je mnohem bezpečnější, než většina nebankovních úvěrů a navíc dostanete až 90% z tržní hodnoty vozu. Zajímají vás konkrétní podmínky?

Zpětný leasing na rajleasingu.cz

Pojďme se spolu podívat na konkrétní podmínky, které nabízí rjleasingu.cz. Zpětný leasing je vhodný nejen pro soukromé osoby, ale také podnikatele, kteří potřebují hotovost na realizaci životní zakázky, případně na uhrazení dluhů z podnikání. Podmínky jsou velmi jednoduché – musíte být vlastníky daného financovaného předmětu (ten nesmí být starší 12-ti let) a přinést si s sebou průkaz totožnosti a průkazy o financovaném vozidle.  Realizace probíhá následovně – dojde k předschválení klienta v rámci předložené dokumentace, poté k prověrce vozidla a následnému podpisu smlouvy. Následně dostanete smluvenou hotovost. Tu můžete samozřejmě využít na cokoliv.

Zajímají vás další služby od rajleasingu.cz?

Rajleasingu.cz nabízí i další finanční služby. Potřebujete-li naopak nové auto, ale nemáte na něj, můžete využít leasing nebo úvěr. To samozřejmě platí i v případě, budete-li potřebovat zemědělské stroje a podobně. Leasing je skvělou možností, jak získat automobil ihned, ale budete muset počítat s tím, že po dobu splácení nebudete vlastníky vozidla. Navíc jste povinni hradit náklady na havarijní pojištění. Úvěr je tedy cenově dostupnější, ale zároveň se nedá využít na automobil s vysokou pořizovací hodnotou.

Publikováno: 13. 04. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: auto | leasing | leasing na auto | úvěr | zpětný leasing