Vysoké účty za plyn už nejsou IN

Možná, že je ještě brzy, ale přeci jen se zeptáme:“Přemýšleli jste už nad tím, co dáte svým blízkým pod stromeček?“ S přihlédnutím k rostoucím cenám energií, bude letos většina z nás spoléhat na Ježíška. Ušetřené finance jednoduše půjdou do chřtánů plynárenským společnostem. S trochou štěstí se obdarujeme nějakou maličkostí. Ale proč být skromný, když můžeme na plynu ušetřit? Pokud jste to ještě nezaznamenali, tak vězte, že na trhu nevládne monopol, ale naopak zdravá konkurence. Roztrhejte staré smlouvy a hurá pro nové! Ale ke komu? Pomůžeme vám k levnějšímu plynu a veselejším Vánocům.

Srovnávat, srovnávat, srovnávat

Rčení o koláčích a pečených holubech znáte, že ano? A s plynem je to zrovna tak. Budete-li sedět doma na zadnici, nikdy se nedozvíte, jak je to s tím plynem ve skutečnosti. A realita je optimističtější, než jste si doposud dokázali připustit. No dobrá, trošku si vymýšlíme. Ne s cenou plynu – lhali jsme vám v tom, že se z pohodlí domova levnějšího dodavatele nedopátráte. Opak je pravdou, stačí využít webovou aplikaci na kalkulaci plynu a budete znát jeho jméno během několika vteřin. Abychom vám výběr usnadnili, vybrali jsme pro vás tři nejoblíbenější dodavatele. Chcete-li se stát jedním z více než 430 tisíc spokojených zákazníků, obraťte se na společnost známou jako Pražská plynárenská. Velmi zajímavé ceny plynu a komfortní zákaznický servis jsou zárukou spokojenosti.

A co ty další dva?

Horkými favority, kteří se přou o přízeň domácností, firem i velkoodběratelů, jsou dodavatelé Global Energy a Optimium Energy. Obě se mohou pochlubit levným plynem a nadstandardními službami. Přechod od starého dodavatele je velmi rychlý a postará se o něho ten, ke kterému přejdete. Úspora několika tisíc korun je v rodinné kase znát a i kdyby šlo o zdánlivou kapku v moři výdajů, za těch pár minut „práce“ rozhodně stojí.

Publikováno: 10. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: global energy | optimium energ | pražská plynárenská