Skvělé tipy

Terramet: Váš partner v oblasti prodeje a pronájmů stavebních strojů

Moderní stavitelství se bez špičkové techniky neobejde. Ať už jde o stavbu rodinného domu nebo jiné budovy, mnoho činností vyžaduje nasazení těžkého kalibru v podobě stavebních strojů. V praxi jde o manipulaci s těžkými či rozměrnými břemeny, práci ve výškách nebo úpravu terénu. Špičkové stroje zkrátka zjednodušují a urychlují proces výstavby, ale tomu také odpovídá pořizovací cena. Nákup nové stavební techniky je často nerentabilní i pro menší stavební společnosti, natož pro soukromé osoby, které by stroje využily jen jednorázově. Problém lze vyřešit pořízením starší (bazarové) techniky nebo dočasným zapůjčením strojů. V obou případech vám pomohou odborníci ze společnosti Terramet.

Stavební stroje, elektrocentrály a další technika

Společnost Terramet nabízí prodej stavebních strojů, a to jak nových, tak i bazarových. Zároveň funguje jako půjčovna stavebních strojů ve vynikajícím technickém stavu. V nabídce najdete stavební stroje značky JCB, elektrocentrály JCB a Endrees, manipulační a hutní techniku a mobilní kompresory KAESER.

Proč právě Terramet?

Terramet disponuje množstvím poboček napříč celou Českou republikou, takže si na své přijdou zájemci z Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Ostravy, Hradce Králové, Modřic a Teplic. Na všech pobočkách vás přivítají kvalifikovaní pracovníci, kteří vám s výběrem ochotně poradí. Mají na starost také záruční a pozáruční servis. Atraktivní službou je zprostředkování servisu mimo ČR, firma nabízí servisní zázemí také v zahraničí.

Ať už vám jde o pronájem či pořízení vlastního stroje, společně s dobrým partnerem určitě nešlápnete vedle. Terramet aktuálně zajišťuje provoz více než 3 000 stavebních strojů, 1 600 strojů manipulační techniky a 950 pojízdných kompresorů. Nemalé finanční úspory dosáhnete prostřednictvím některé z častých akčních nabídek. Další informace a ucelenou nabídku najdete na www.terramet.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.