Skvělé tipy

Terramet: Váš partner v oblasti prodeje a pronájmů stavebních strojů

Moderní stavitelství se bez špičkové techniky neobejde. Ať už jde o stavbu rodinného domu nebo jiné budovy, mnoho činností vyžaduje nasazení těžkého kalibru v podobě stavebních strojů. V praxi jde o manipulaci s těžkými či rozměrnými břemeny, práci ve výškách nebo úpravu terénu. Špičkové stroje zkrátka zjednodušují a urychlují proces výstavby, ale tomu také odpovídá pořizovací cena. Nákup nové stavební techniky je často nerentabilní i pro menší stavební společnosti, natož pro soukromé osoby, které by stroje využily jen jednorázově. Problém lze vyřešit pořízením starší (bazarové) techniky nebo dočasným zapůjčením strojů. V obou případech vám pomohou odborníci ze společnosti Terramet.

Stavební stroje, elektrocentrály a další technika

Společnost Terramet nabízí prodej stavebních strojů, a to jak nových, tak i bazarových. Zároveň funguje jako půjčovna stavebních strojů ve vynikajícím technickém stavu. V nabídce najdete stavební stroje značky JCB, elektrocentrály JCB a Endrees, manipulační a hutní techniku a mobilní kompresory KAESER.

Proč právě Terramet?

Terramet disponuje množstvím poboček napříč celou Českou republikou, takže si na své přijdou zájemci z Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Ostravy, Hradce Králové, Modřic a Teplic. Na všech pobočkách vás přivítají kvalifikovaní pracovníci, kteří vám s výběrem ochotně poradí. Mají na starost také záruční a pozáruční servis. Atraktivní službou je zprostředkování servisu mimo ČR, firma nabízí servisní zázemí také v zahraničí.

Ať už vám jde o pronájem či pořízení vlastního stroje, společně s dobrým partnerem určitě nešlápnete vedle. Terramet aktuálně zajišťuje provoz více než 3 000 stavebních strojů, 1 600 strojů manipulační techniky a 950 pojízdných kompresorů. Nemalé finanční úspory dosáhnete prostřednictvím některé z častých akčních nabídek. Další informace a ucelenou nabídku najdete na www.terramet.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.