Exteriér

Městský mobiliář by neměl být jen fuknční, ale také krásný

Dnes na chvíli zapomeňte na svou zahradu a udělejte si s námi krátkou procházku po vašem městě. Na každém kroku narazíte na lavičky, odpadkové koše a další prvky, které spadají do městského mobiliáře. Zeptáme se vás – jak se vám líbí? Mobiliář má významný podíl na celkové atmosféře, která ve městě panuje a rozbité lavičky a nevzhledné plastové odpadkové na celkovém dojmu příliš nepřidají. Pokud se městská rada chystá v nejbližší době mobiliář obměnit za nový a chcete-li, aby i vaše město vypadalo zase o něco útulněji, doporučte jim sortiment od společnosti DURST.

Společnost DURST má s výrobou městského mobiliáře bohaté zkušenosti a na trhu se pohybuje již od roku 1997. Městský mobiliář je velmi pestrý a nechybí v něm venkovní lavičky a stoly, odpadkové koše, květináče, stojánky na kola, fontánky a další prvky, které ve městě nesmí chybět. Jejich předností je nápadité designové provedení a kvalitní materiály. Štěrk, teraco a vápenec (často v kombinaci se dřevem) vypadají skvěle a navíc velmi dobře odolají mechanickému poškození. A právě tyto vlastnosti jsou v případě městského mobiliáře velmi důležité. Vzhledem k investici je žádoucí, aby vydržel časté změny počasí i případný útok vandalů.

Lavicka

Městský mobiliář je k mání v mnoha designových variantách, které však tvoří kompaktní celek. Je praktický, krásný a město díky němu získá na atraktivitě.

Za zmínku stojí především venkovní odpadkové koše, které jsou konstruovány tak, aby byla výměna plastového pytle co nejrychlejší. V případě zájmu je lze doplnit mramorovým nebo plastovým logem. V nabídce najdete několik variant stříšek a to plně betonové, nerezové a s nebo bez popelníku.

Venkovni odpadkove kose

Nás sortiment městského mobiliáře utvrdil v tom, že běžné věci, u kterých klademe důraz na funkčnost, mohou vypadat k světu. Nenechávejte si to pro sebe a svěřte se někomu, kdo má městský mobiliář na starosti. Ještě předtím se ale nezapomeňte podívat na kompletní nabídku a další informace na www.durst.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.