Na posteli z masivního dřeva se vyspíte jako miminko

Kvalita spánku souvisí s celou řadou faktorů, ale mezi ty nejpodstatnější bezesporu patří to, na čem spíme. Matrace však nechme stranou a zaměřme se na konstrukci, která v žádné ložnici nesmí chybět. Jste spokojeni se stávající postelí, nebo se ji chystáte v nejbližší době vyměnit za jinou? Pokud vás trápí nedostatek prostoru, spojte příjemné s užitečným a zvolte postel z masivu s úložným prostorem. Získáte nadčasový kus nábytku z přírodního materiálu, který vám poskytne spoustu místa na peřiny nebo cokoliv, co se vám nevlezlo do skříní.

Postel z masivu je nejlepší volbou

Masivní dřevo se v posledních letech dostalo opět do popředí zájmu a ve srovnání s ostatními materiály nabízí spoustu výhod. Traduje se o něm, že je nejzdravějším materiálem vůbec a výrobci nábytku na něj aplikují pouze nezávadné laky a nátěry. Skutečnost, že nebudete během spánku vdechovat nebezpečné výpary, je vskutku pádným argumentem, ale za zmínku stojí i vysoká odolnost a přirozený vzhled. Masiv vydrží i několik desítek let a stačí, když ho čas od času ošetříte. Nás zaujal sortiment postelí z masivu, které jsme objevili v nabídce české firmy BOGARTECH s.r.o., která vyrábí široký sortiment nábytku z masivu v malé vesničce na Šumavě. K výrobě používá vysoce kvalitní smrkové, borovicové, bukové, dubové a břízové dřevo. Neméně kvalitní je i kování od slovenského výrobce Materasso. Postel z masivu 2

Proč postele od BOGARTECH?

A proč si vybrat právě mezi českými postelemi z masivu? Výrobce využívá pouze čistě přírodní materiály a protože jde o ruční výrobu, můžete se spolehnout na precizní zpracování. Materiál si můžete zvolit sami a je jen na vás, jestli si vyberete bukovou, borovicovou nebo smrkovou variantu a to v mnoha barevných kombinacích. Díky lehací výšce 64 cm se z postele velmi dobře vstává a budete-li potřebovat, můžete si nechat rozměry upravit. Díky důmyslnému odvětrávání je zajištěno proudění vzduchu na matraci i do úložného prostoru, který je upevněn na kuličkových výsuvech. Výrobce na něj poskytuje doživotní záruku. A aby toho nebylo málo, v případě modelu Praktik můžete volit mezi 275 způsoby rozložení zásuvek a jedné varianty s velkým úložným prostorem, do kterého se dostanete zvednutím roštu. Máte české postele s úložným prostorem zájem? Další informace a možnost objednávky najdete na www.ceskaloznice.cz.