Skvělé tipy

Neutrácejte za elektrocentrály a stavební stroje, můžete si je pronajmout

Stavební práce na soukromém i veřejném pozemku, rekonstrukce vlastních bytů a domů, stejně jako výkopové a hutní práce se bez manuální síly a strojové techniky málokdy obejdou. Jednorázovým realizacím lze finančně odlehčit pronájmem příslušné techniky, uspořené částky je pak možné investovat do materiálu a dalšího potřebného vybavení. Spolehlivé a výkonné stavební stroje pronajímá prověřená společnost Terramet.

Prodej a pronájem strojů JCB, elektrocentrál Endress a kompresorů Kaeser

Náhlý výpadek strojních zařízení lze jednoduše vyřešit pronájmem konkrétních strojů od firmy Terramet. Půjčovna strojů díky široké síti poboček v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové a Brně-Modřicích dokáže uspokojivě vyřešit okamžité potřeby zájemců o stavební stroje JCB, elektrocentrály Endress, kompresory Kaeser, grejdry HBM-Nobas a další. Obchodní a servisní síť po celé České republice s centrálou v Čestlicích u Prahy zajišťuje nejen pronájem, ale i prodej a následný servis zmíněných strojů, jakož i hutnicí techniky, dumperů Bell, manipulátorů Magni a pažení Allround.

Příklady modernizovaných stavebních a průmyslových strojů

Mezi spolehlivé stavební stroje JCB dodávané společností Terramet patří nový model teleskopického manipulátoru Loadall 540-180 HiViz s kapacitou a rychlostí pracovních cyklů vyšší o 20 procent oproti menšímu modelu 540-170. Díky tomuto manipulátoru se zvedne výkonnost a rychlost práce, zjednoduší se manipulace. Britský výrobce JCB zahájil výrobu pracovních plošin – nůžkových, kloubových a teleskopických. Firma Terramet pochopitelně vychází vstříc tuzemským zájemcům a uvedené plošiny dodává spolu s telematickým systémem JCB LiveLink.

Úsporný a bezpečnostní systém JCB LiveLink

JCB LiveLink je systém, jímž je opatřena většina stavebních a hutních strojů. Umožňuje mít přehled o pohybu, lokaci a aktivitách stroje, pomáhá kontrolovat provoz zařízení v daných časech, stejně tak preventivně působí proti odcizení. Výkaz výkonnosti stroje zaznamenává například lhůtu vypnutého motoru i dobu v provozu, pracovní dobu a časy, kdy byl ve volnoběhu. Záznam o spotřebě paliva dává možnost lépe si rozvrhnout práci a výkon stroje.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.