Neutrácejte za elektrocentrály a stavební stroje, můžete si je pronajmout

Stavební práce na soukromém i veřejném pozemku, rekonstrukce vlastních bytů a domů, stejně jako výkopové a hutní práce se bez manuální síly a strojové techniky málokdy obejdou. Jednorázovým realizacím lze finančně odlehčit pronájmem příslušné techniky, uspořené částky je pak možné investovat do materiálu a dalšího potřebného vybavení. Spolehlivé a výkonné stavební stroje pronajímá prověřená společnost Terramet.

Prodej a pronájem strojů JCB, elektrocentrál Endress a kompresorů Kaeser

Náhlý výpadek strojních zařízení lze jednoduše vyřešit pronájmem konkrétních strojů od firmy Terramet. Půjčovna strojů díky široké síti poboček v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové a Brně-Modřicích dokáže uspokojivě vyřešit okamžité potřeby zájemců o stavební stroje JCB, elektrocentrály Endress, kompresory Kaeser, grejdry HBM-Nobas a další. Obchodní a servisní síť po celé České republice s centrálou v Čestlicích u Prahy zajišťuje nejen pronájem, ale i prodej a následný servis zmíněných strojů, jakož i hutnicí techniky, dumperů Bell, manipulátorů Magni a pažení Allround.

Příklady modernizovaných stavebních a průmyslových strojů

Mezi spolehlivé stavební stroje JCB dodávané společností Terramet patří nový model teleskopického manipulátoru Loadall 540-180 HiViz s kapacitou a rychlostí pracovních cyklů vyšší o 20 procent oproti menšímu modelu 540-170. Díky tomuto manipulátoru se zvedne výkonnost a rychlost práce, zjednoduší se manipulace. Britský výrobce JCB zahájil výrobu pracovních plošin – nůžkových, kloubových a teleskopických. Firma Terramet pochopitelně vychází vstříc tuzemským zájemcům a uvedené plošiny dodává spolu s telematickým systémem JCB LiveLink. JCB LiveLink je systém, jímž je opatřena většina stavebních a hutních strojů. Umožňuje mít přehled o pohybu, lokaci a aktivitách stroje, pomáhá kontrolovat provoz zařízení v daných časech, stejně tak preventivně působí proti odcizení. Výkaz výkonnosti stroje zaznamenává například lhůtu vypnutého motoru i dobu v provozu, pracovní dobu a časy, kdy byl ve volnoběhu. Záznam o spotřebě paliva dává možnost lépe si rozvrhnout práci a výkon stroje.

Publikováno: 05. 07. 2017

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: pronájem stavebních strojů