Kvalitní nářadí se neztratí v žádné domácnosti

Možná, že jste se nenarodili s vrtačkou v ruce, ale to neznamená, že byste ji a další základní nářadí neměli mít v pohotovosti. Přestože nejste profesionální řemeslník, a dokonce ani hobby kutil (vaší jedinou starostí jsou rutinní opravy v domácnosti), pořiďte si alespoň základní výbavu, kterou budete mít vždy po ruce. Je mnohem jednodušší zalovit ve skříni, než potupně shánět nářadí po sousedech. A my vám prozradíme, na co si dát při výběru pozor.

Na nářadí se nevyplácí šetřit, zaměřte se na kvalitu

Profesionál se neobejde bez špičkového vybavení, ale proč byste za něj měli utrácet i vy? Na občasné přivrtání police, dotažení toho či onoho šroubku a podobné činnosti vám přece musí stačit ty nejlevnější nástroje... Můžete to vyzkoušet, nicméně počítejte s tím, že „no name“ nářadí velmi brzy odporoučí do věčných lovišť a příliš vám nepomohou. Práce s laciným vybavením, byť jde o jednoduché opravy, je neefektivní a zdlouhavá. Na druhou stranu je samozřejmě zbytečné investovat do profi nářadíčka. Vy si vystačíte s kvalitním hobby nářadím, které se vyznačuje obstojným výkonem, vysokou kvalitu zpracování a v neposlední řadě skvělou ergonomií. Vsadíte-li na renomované značky jako Narex nebo Makita, pravděpodobně budete nakonec sami vyhledávat činnosti, v rámci kterých byste je mohli využít.

Kvalitní ruční nářadí není cenově nedostupné

Máte-li přesto omezený rozpočet, nezoufejte a poohlédněte se po ručním nářadí u specializovaného prodejce na www.rucni-naradi-eshop.cz. V e-shopu nakoupíte z pohodlí domova za velmi nízké ceny a budete si moct vybrat z více než 6 000 položek. Značky jako Narex, Makita, Bosch, DeWalt, Hitachi a další jsou zárukou vaší maximální spokojenosti. V e-shopu seženete vrtačky, brusky, kleště, kladiva, elektrické pily a veškeré další klasické i elektrické ruční nářadí. Společnost ELESPO, která výše zmíněný internetový obchod provozuje, působí na českém trhu od roku 1990 a nabízí plnohodnotný servis - záruční i pozáruční opravy a kvalifikované poradenství. Zboží si můžete vzít i na splátky a osobně vybrat v kamenné prodejně (Praha 8, Na Žertvách 881/40).

Publikováno: 23. 02. 2015

Kategorie: Pro kutily

Autor: Adam

Tagy: makita | NAREX | vrtačky