Energie

Tepelné čerpadlo TnG Air: Špičkový systém české výroby

Pustili jste se do realizace novostavby nebo jen rekonstruujete stávající bydlení? Ať tak, či onak budete muset učinit hned několik zásadních rozhodnutí. Mezi ta nejdůležitější patří způsob, jakým budete v následujících dekádách topit. Předpokládáme, že vašim cílem je maximální úspora nákladů, ale také šetrnost vůči životnímu prostředí. V tom případě zvažte pořízení tepelného čerpadla, které je synonymem moderního efektivního vytápění.

Co byste měli vědět o tepelném čerpadle vzduch – voda?

Mezi nejrozšířenější systémy patří tepelná čerpadla vzduch – voda. Zařízení funguje na principu čerpání tepla z okolního vzduchu a jeho následného předání vodě, jakožto topnému médiu. Oproti jiným zdrojům tepla je výrazně ekonomičtější, protože teplo přenáší a nikoliv přeměňuje (jak je tomu například u spalování). Tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby zároveň zajišťovala také ohřev vody. Obsluha je nenáročná a naprosto komforní.

Tepelné čerpadlo vzduch – voda je navrženo jako splitový systém. Skládá se z oddělené venkovní jednotky a vnitřního jednotky zvané hydromodul.

Vzhledem k velkému rozšíření tepelných čerpadel přibývá výrobců, a proto je vhodné věnovat dostatek pozornosti při výběru. Má-li se počáteční investice vrátit co nejrychleji, nesnažte se na tepelném čerpadle za každou cenu ušetřit. Sáhněte po kvalitním systému, který skutečně zvýší váš životní komfort a nebude vám přidělávat starosti (např. častými poruchami). A nemusíte být zrovna vlastenci, abyste se nakonec rozhodli pro česká tepelná čerpadla Brno značky TnG – Air.

Český výrobce evropského formátu

Výrobce tepelných čerpadel, společnost TnG – Air, se v oboru pohybuje od roku 1998, kdy se zabývala přípravami a realizacemi projektů, jakožto i prodejem čerpadel. V roce 2004 se začala aktivně podílet na vývoji a v současné době nabízí vlastní špičkové systém pro rodinné domy i komerční a průmyslové objekty. Český výrobce slaví úspěchy také na zahraničních trzích a dodává své produkty do mnoha dalších Evropských zemích. Zajišťuje také záruční i pozáruční servis tepelných čerpadel.

Tak co vy na to? Dáte šanci úspornému a ekologickému vytápění? V tom případě si o něm nastudujte další informace. Najdete je na www.zatopime.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.