Skladovací haly jako základ logistiky

V dnešním světě je přeprava zboží z jednoho místa na druhé bez využití překladišť poměrně složitá, mnohdy dokonce nemožná. Právě proto jsou k dispozici skladovací haly, které tento problém dokonale řeší. Díky těmto halám je možné efektivně vyřešit přepravu zboží jak z importu, tak z exportu. Aby bylo možné využít potenciál skladovacích hal naplno, je důležité tyto objekty vhodně rozestavit. Spediční společnost Emons má své skladovací haly rozmístěné opravdu chytře, a to jak po České republice v počtu osmi stanovišť, tak po celém Německu, kde jich najdete dokonce jednadvacet. Takto rozmístěná logistická stanoviště dovolují efektivně přepravit jakýkoliv balík, zásilku anebo celý náklad.

Efektivní logistické systémy, které šetří čas

Skladovací haly nabízí mnoho moderních systémů a technik, které nejenom, že šetří čas, ale ještě k tomu jsou velmi spolehlivé. Právě proto se nestane, že by se nějaká zásilka ztratila. Emons sleduje nejnovější trendy a dle nich řídí svou skladovací strategii. Je tedy možné využít skladování podle metod FIFO, FEFO, ale i LIFO. Tyto techniky dosahují vysoké efektivity a proto jich společnost Emons aktivně využívá.

Proč vsadit na skladovací strategii společnosti Emons?

  • Pravidelná kontrola a řízení zásob
  • Možnost navrácení zboží
  • Precizní spravování důležitých informací (čísla šarží, stav skladu, zásoby zboží)
  • Centrálně řízené sklady s napojením na vlastní síť přepravy
  • Možnost zajištění skladovací plochy dle přání zákazníka
Důvodů, proč se rozhodnout pro spediční společnost Emons, je mnoho. Ať už je předmětem Vaší přepravy jakékoliv zboží, zásilka, balík či zkrátka náklad, můžete mít jistotu, že v precizně navržené logistické síti se nic neztratí či nepoškodí. Naopak, mezinárodní spedice společnosti Emons je jistota, že vše dorazí v pořádku na Vámi určené místo doručení.

Publikováno: 30. 11. 2015

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam