Skvělé tipy

Skladovací haly jako základ logistiky

V dnešním světě je přeprava zboží z jednoho místa na druhé bez využití překladišť poměrně složitá, mnohdy dokonce nemožná. Právě proto jsou k dispozici skladovací haly, které tento problém dokonale řeší. Díky těmto halám je možné efektivně vyřešit přepravu zboží jak z importu, tak z exportu. Aby bylo možné využít potenciál skladovacích hal naplno, je důležité tyto objekty vhodně rozestavit. Spediční společnost Emons má své skladovací haly rozmístěné opravdu chytře, a to jak po České republice v počtu osmi stanovišť, tak po celém Německu, kde jich najdete dokonce jednadvacet. Takto rozmístěná logistická stanoviště dovolují efektivně přepravit jakýkoliv balík, zásilku anebo celý náklad.

Efektivní logistické systémy, které šetří čas

Skladovací haly nabízí mnoho moderních systémů a technik, které nejenom, že šetří čas, ale ještě k tomu jsou velmi spolehlivé. Právě proto se nestane, že by se nějaká zásilka ztratila. Emons sleduje nejnovější trendy a dle nich řídí svou skladovací strategii. Je tedy možné využít skladování podle metod FIFO, FEFO, ale i LIFO. Tyto techniky dosahují vysoké efektivity a proto jich společnost Emons aktivně využívá.

Proč vsadit na skladovací strategii společnosti Emons?

  • Pravidelná kontrola a řízení zásob
  • Možnost navrácení zboží
  • Precizní spravování důležitých informací (čísla šarží, stav skladu, zásoby zboží)
  • Centrálně řízené sklady s napojením na vlastní síť přepravy
  • Možnost zajištění skladovací plochy dle přání zákazníka

Důvodů, proč se rozhodnout pro spediční společnost Emons, je mnoho. Ať už je předmětem Vaší přepravy jakékoliv zboží, zásilka, balík či zkrátka náklad, můžete mít jistotu, že v precizně navržené logistické síti se nic neztratí či nepoškodí. Naopak, mezinárodní spedice společnosti Emons je jistota, že vše dorazí v pořádku na Vámi určené místo doručení.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.