Rodinné domy na klíč

Chystáte se stavět, ale máte strach z výběru stavební firmy?

Rozhodli jste se, že si konečně splníte Sen v podobě výstavby vlastního rodinného domu, ale dělají vám vrásky články o nespolehlivých stavební firmách, které nedodržují termíny ani rozpočet? I takové bohužel na českém trhu figurují, ale když budete při výběru důslední a dodržíte následující doporučení, určitě neuděláte chybu. Následující rady nám dali odborníci z Českobudějovické stavební firmy Archeus.

Za vše mluví reference

Spousta lidí se při výběru stavební firmy orientuje pouze na základě ceny. Je to logické, neboť stavba domu je velmi nákladná záležitost a je-li financována hypotékou, pak rodinný rozpočet zatíží až na několik desítek let. Přesto byste se měli zaměřit především na reference a názory spokojených zákazníků, kteří již služby dané stavební firmy v minulosti využili.

Počítejte s tím, že nejlevnější cenová nabídka obvykle jde ruku v ruce s riziky v podobě nekvalitně odvedené práce, šizení na materiálu, nedodržováním termínů a v nejhorším případě nedokončením stavby.

Komplexní služby od A do Z

Profesionalitu stavební firmy poznáte také na základě rozsahu služeb. Například Archeus staví rodinné domy na klíč v Českých Budějovicích a zároveň nabízí hrubou stavbu i dílčí stavební práce v Českých Budějovicích. Je tedy jen na vás, zda výstavbu firmě svěříte od A do Z, nebo si zkušené odborníky najmete pouze na některé úkony.

Obrátite-li se na stavební firmu nabízející komplexní služby, nebudete muset jednat s více dodavateli. Zmíněná firma Archeus například zajišťuje také zateplování domů v Českých Budějovicích, rekonstrukce apod.

Zároveň byste si měli uvědomit, že v případě realizace rodinného domu na klíč je výstavba rychlejší a nedochází při ní ke zbytečným prodlevám. U hrubé stavby si navíc nemůžete být jistí celkovou cenou.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.