Reality

Nové byty v Brně: Zaostřeno na Šlapanice

Láká vás bydlení ve větším městě, ale z určitého důvodu se chcete vyhnout Praze? Bydlení v české metropoli nabízí spoustu výhod, nicméně budete muset učinit i nemálo ústupků. Nemusíte však zoufat, v mnoha ohledech příjemnější je bydlení v Brně – právě zde se vám dostane bohatého kulturního a společenského vyžití, budete bydlet v bezprostřední blízkosti přírody a zároveň vás potěší velmi pestrá nabídka dobře placených pracovních příležitostí. Není náhoda, že si Brno v posledních oblíbili především lidé z oboru IT – v jihomoravském městě působí nespočet úspěšných firem, které stále hledají schopné spolupracovníky.

Vraťme se však k Brnu a aktuální nabídce bydlení. V podstatě je jen na vás, jestli začnete hledat svépomocí, nebo oslovíte některou z místních realitek. Anebo dejte na naše doporučení a zajímejte se o nové byty Brno v okrajové části Šlapanice. Právě zde totiž vzniká zbrusu nový bytový komplex Brněnská Pole. V čem nás projekt zaujal?

O bytovém projektu Brněnská pole

Byty Šlapanice snoubí výhody moderního bydlení s klidným prostředím. Bytové jednotky čekají na zájemce, kteří sice nechtějí bydlet v centru města, ale zároveň chtějí mít kulturu, práci, zábavu a sport na dosah ruky. V současné době jsou k mání byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk s nadstandardní vnitřní výbavou a praktickým řešením místností. Interiéry jsou prostorné, vzdušné a prosluněné – jednoduše ideální pro život.

Neméně příjemné jsou i samotné Šlapanice, které se nachází jen 10 km jihovýchodně od centra Brna. V obci s rozšířenou působností je veškerá občanská vybavenost (včetně gymnázia) a velmi dobré spojení s okolními částmi Brna. Harmonické prostředí je vhodné pro rodiny s menšími dětmi i starší páry, které hledají klid.

Chcete-li se o projektu dozvědět další informace, poohlédněte se po nich na www.brnenskapole.cz. Najdete zde také fotografie a aktuální nabídku bytů.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.