Tekutá lepenka na bázi polyuretanové technologie předčí vaše očekávání

Nevíte si rady s výběrem vhodného hydroizolačního materiálu a neradi byste šlápli vedle? V tom případě vsaďte na kvalitní a prověřené systémy od společnosti Maris Polymers, které se chlubí perfektním technickým zpracováním a dostupnou cenou. Maris Polymers prezentuje hydroizolace pod značkou MARISEAL SYSTÉM, pod kterou spadá několik specifických druhů izolací založených na bázi polyuretanové technologie. Jejich hlavní devizou je spojitá membrána, která objekty chrání mnohem efektivněji než běžné druhy hydroizolací a odolá i nejtěžším atmosférickým podmínkám.

Proč je oblíbená na celém světě?

Kvalitu hydroizolace od Maris Polymers dokáží ocenit profesionálové na celém světě – polyuretanová technologie sklidila značný úspěch ve více než 35 státech v Evropě, v Austrálii, v Africe, ale také na Středním východě.

Mezi její největší přednosti patří snadná a rychlá aplikace. Materiál tvoří bezešvou membránu, na které nejsou žádné spáry. Hydroizolace je nejen odolná vůči vodě, ale nevadí ji ani UV záření. Mechanické vlastnosti tekuté lepenky jsou zachovány v širokém teplotním rozpětí – od -30°C do 80°C, díky čemuž je využívána v rozličných podmínkách. Díky dostatečné propustnosti vodních par se hojně využívá také na ploché střechy.

Chcete se dozvědět více?

Výrobce se však nesoustředí pouze na hydroizolaci, která nahrazuje asfaltové pásy a orientuje se také na balkony, terasy, průmyslové podlahy, koupelny a podzemní izolace. Současnou nabídku a detailní technickou specifikaci materiálu najdete na webu www.marispolymers.cz, kde nechybí ani instruktážní videa, manuály a samozřejmě aktuální ceníky. Ty vás, mimochodem, příjemně překvapí. Dalším argumentem, proč využívat právě tuto izolaci, je totiž její nízká cena...

Publikováno: 10. 07. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: hydroizolace | mariseal system | ploché střechy | tekutá lepenka