Skvělé tipy

Potřebujete lepenkové krabice na stěhování nebo uskladnění věcí?

Čeká vás stěhování, nebo jen potřebujete uskladnit věci, které v blízké budoucnosti nebudete využívat? Čas od času je třeba uvolnit prostor a přemístit staré knihy, spotřebiče či dekorace někam do ústraní. V obou případech se neobejdete bez bytelných lepenkových krabic, které jsou pro stěhování či uskladnění věcí jako stvořené. A my vám prozradíme, kde je seženete levně, aniž byste museli slevit se svých nároků na kvalitu. Zaměřili jsme se na českou společnost South Bohemia Star, která se výrobou tohoto sortimentu zabývá jíž od roku 1991. Kvalitní lepenkové krabice vyrábí v mnoha rozměrových variantách a dodává je již od jednoho kusu.

Nízké ceny, vysoká kvalita a ekologický charakter

Nabídka českého výrobce je skutečně pestrá a najdete v ní krabice na stěhování a úložné krabice, ale také poštovní nebo zásilkové krabice. South Bohemi Star je díky modernímu zázemí a dlouholetým zkušenostem schopna minimalizovat vstupní náklady a prodávat špičkové produkty ve velmi příjemné cenové hladině. A smýšlíte-li „zeleně“, jistě vás potěší také ekologická výroba. Papírové krabice jsou 100% recyklovatelné.

Krabice na stěhování

Na stěhování, přepravu a dočasné i dlouhodobé uskladnění jsou vhodné standardizované lepenkové krabice, které se vyrábí z tří, pěti a sedmivrstvé lepenky. Tento sortiment se dodává v plochém, rozloženém stavu, nicméně není důvod k obavám – skládání je rychlé a intuitivní. Žádné „puzzle“, jejichž složení vám zabere spoustu času, nečekejte.

Poštovní a zásilkové krabice

Pokud čas od času potřebujete zásilkové nebo poštovní krabice, přijdete si na své. I ty jsou totiž nedílnou součástí výrobního programu. Nosnost těchto krabic z třívrstvé lepenky je 10 až 20 kg a díky speciálnímu tvarovému zámku je uzavírání snadnější než u klasických krabic. Na kratších stranách jsou bezpečnostní klopy, které se starají o udržení zabaleného předmětu ve správné poloze. Také tyto typy krabic se dodávají v rozloženém stavu.

Co dodat závěrem? Výroba obalů z vlnité lepenky pod taktovkou South Bohemia Star vás překvapí bezkonkurenčním poměrem kvality a ceny. Za zmínku stojí také rychlé dodání a intuitivní nákup v e-shopu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.