Bazény

Koupání za hubičku

Vy ještě nemáte bazén? V tom případě kazíte statistiky, podle kterých je Česká republika místem s největší koncentrací zahradních bazénů v Evropě. Podle průzkumů strčí Češi do kapsy Němce, Francouze, Italy, Španěly a další obyvatele západoevropských států. A protože je léto v plném proudu, nezbude vám, než si taky jeden pořídit. Nízké ceny činí z bazénů stále dostupnější artikl, a pokud vás již omrzely tlačenice na veřejném koupališti či zakalená voda v přehradě, neváhejte ani minutu a vyberte si z širokého spektra bazénů, které udělají radost vám i vašim dětem. Poradíme vám, jak jednoduše prodloužit koupací sezónu a jak ušetřit za bazénovou chemii.

Nízká cena a snadná montáž

Zdaleka nejpopulárnější jsou nadzemní bazény, které jsou k mání za velmi nízké ceny. Ty nejlevnější (o průměru cca 3,66m a výšce 0,9 m) se dají pořídit již od dvou, tří tisíc a poskytnou perfektní osvěžení během parných letních dní. I menší bazény jsou vybaveny filtrací (kartušová), která eliminuje většinu mechanických nečistot. Vyplatí se sáhnout po kvalitních kouscích, jako jsou bazény Intex či Bestway, které rozhodně nejsou sezónní záležitostí. Předností je nejen nízká cena, ale také snadná a velmi rychlá montáž, kterou zvládnete úplně sami. Po ukončení koupací sezóny bazén jednoduše složíte a necháte několik měsíců odpočívat.

Prodlužte si koupací sezónu

Nemůžete se koupání nabažit a rádi byste si prodloužili koupací sezónu? Řešením je zastřešení, které chrání vodu před dopadem mechanických nečistot a zpomaluje ochlazování vody při nepříznivém počasí. Díky zastřešení se můžete koupat i pět, šest měsíců v roce a užít si tak bazén do poslední kapky. Zastřešení zajišťuje rovněž ochranu bazénu před zvídavými dětmi a zvyšuje bezpečnost. Za pozornost stojí pestrý sortiment nadzemních i zapuštěných bazénů, chemie a příslušenství (rodiče ocení zejména bazénovou chůvičku), které nabízí jeden z největších online prodejců bazenyshop.cz. Jednotlivé produkty jsou doplněny o užitečné informace, které vám usnadní výběr. A léto může začít!

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.