Koupání za hubičku

Vy ještě nemáte bazén? V tom případě kazíte statistiky, podle kterých je Česká republika místem s největší koncentrací zahradních bazénů v Evropě. Podle průzkumů strčí Češi do kapsy Němce, Francouze, Italy, Španěly a další obyvatele západoevropských států. A protože je léto v plném proudu, nezbude vám, než si taky jeden pořídit. Nízké ceny činí z bazénů stále dostupnější artikl, a pokud vás již omrzely tlačenice na veřejném koupališti či zakalená voda v přehradě, neváhejte ani minutu a vyberte si z širokého spektra bazénů, které udělají radost vám i vašim dětem. Poradíme vám, jak jednoduše prodloužit koupací sezónu a jak ušetřit za bazénovou chemii.

Nízká cena a snadná montáž

Zdaleka nejpopulárnější jsou nadzemní bazény, které jsou k mání za velmi nízké ceny. Ty nejlevnější (o průměru cca 3,66m a výšce 0,9 m) se dají pořídit již od dvou, tří tisíc a poskytnou perfektní osvěžení během parných letních dní. I menší bazény jsou vybaveny filtrací (kartušová), která eliminuje většinu mechanických nečistot. Vyplatí se sáhnout po kvalitních kouscích, jako jsou bazény Intex či Bestway, které rozhodně nejsou sezónní záležitostí. Předností je nejen nízká cena, ale také snadná a velmi rychlá montáž, kterou zvládnete úplně sami. Po ukončení koupací sezóny bazén jednoduše složíte a necháte několik měsíců odpočívat.

Prodlužte si koupací sezónu

Nemůžete se koupání nabažit a rádi byste si prodloužili koupací sezónu? Řešením je zastřešení, které chrání vodu před dopadem mechanických nečistot a zpomaluje ochlazování vody při nepříznivém počasí. Díky zastřešení se můžete koupat i pět, šest měsíců v roce a užít si tak bazén do poslední kapky. Zastřešení zajišťuje rovněž ochranu bazénu před zvídavými dětmi a zvyšuje bezpečnost. Za pozornost stojí pestrý sortiment nadzemních i zapuštěných bazénů, chemie a příslušenství (rodiče ocení zejména bazénovou chůvičku), které nabízí jeden z největších online prodejců bazenyshop.cz. Jednotlivé produkty jsou doplněny o užitečné informace, které vám usnadní výběr. A léto může začít!