Bytové dekorace

Stylový plakát vydá za obraz. Ozdobte holé stěny v dětském pokoji i obýváku!

Prázdné zdi volají po vkusných dekoracích. Nemusí jich být mnoho, stačí několik pečlivě zvolených kousků. Jenomže co když vašemu vkusu lahodí úplně jiná sorta designových doplňků než jsou běžné obrazy? V tom případě budou vaší sázkou na jistotu plakáty. Jak docílit toho, aby vypadaly dostatečně honosně a nebudily dojem, že je na zeď nalepil přestárlý teenager?

Plakát není zapovězený v žádné domácnosti

Prostřednictvím plakátu můžete vyjádřit svůj hudební či umělecké cítění, politické názory, ale také hlubší vztah k nějakému koníčku. Stejnou „moc“ samozřejmě mají i obrazy, ale jejich nabídka je oproti ohromnému sortimentu plakátů značně omezená. Navíc vám může více imponovat specifický styl grafiky, který lze malířskými technikami napodobit jen stěží.

Pokud se vám tedy plakáty líbí více než obraz, nemusíte svůj vkus omlouvat. Nejste v tom sami. Moderní plakáty jsou adekvátní alternativou snad pro všechny typy interiérů – vhodně zvolený motiv doplněný stylovým rámem bude působit dobře opravdu kdekoliv.

Kvalita v hlavní roli

Není plakát jako plakát. Chcete-li, aby vaší domácnosti dodaly šmrnc, buďte nároční nejen při výběru motivu. Stejně důležitá je kvalita tisku a gramáž papíru. Bohatou nabídku krásných a kvalitních plakátů s atraktivními vzory najdete například v e-shopu povesto.cz. Do ložnice, ale třeba i do obývacího pokoje je jako stvořený plakát hvězdná mapa oblohy, který je možné doplnit o vlastní text. Jedná se proto o skvělý dárek – pod stromeček i k výročí.

V e-shopu povesto.cz zakoupíte plakáty s přírodními, rostlinnými, zvířecími, uměleckými, městskými i jinými motivy. Když je doplníte dřevěnými rámy, získáte originální bytové dekorace, které vám budou dělat radost tak dlouho, jak dlouho budou viset na stěnách. A v dětském pokoji určitě najdete místo pro samolepky pro děti.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.