I radiátory mohou být krásné

LaurensRadiátory jsme vždy považovali za nezbytnou součást topného systému a tak nějak nám nezbývalo, než je doma přetrpět. Přílišnou radost nám však nevzhledné „kusy železa“ nedělaly a často kazily dojem z jinak útulného interiéru. V roce 1993 se ovšem vše změnilo a z radiátorů se staly stylové dekorace, často až dominantní prvky. Před dvaceti lety byla v Belgii založena první firma „Laurens“, která si stanovila nelehký úkol – poskytnou lidem široký výběr pohledných radiátorů do všech typů interiérů. A tak se taky stalo. Značka Laurens Designradiators se brzy stala synonymem pro vysoce kvalitní radiátory, které se pyšní nejen výkonem, ale také vzhledem. Netrvalo dlouho a rozšířila se na všechny evropské trhy, dokonce i ten náš.

Od retra až po modernu

Sortiment firmy Laurens je neskutečně rozsáhlý a potěší každého milovníka unikátního designu. Výrobce nabízí designové radiátory do všech typů interiérů, včetně nejrůznějších doplňků. Ať už si však vyberete kterýkoliv z nabízených modelů, vždy můžete počítat nejen s nadčasovým vzhledem, ale také moderními technologiemi – stále se totiž jedná o topná tělesa, který by měla především co nejefektivněji vytápět. Při výběru se orientujte nejen na design, ale také na vlastnosti jednotlivých materiálů. Zatímco litinové radiátory využijete především ve starších stavbách se silným zdivem, nízkoteplotní tělesa zase v novostavbách. V prostorách, kam byste „běžný“ radiátor umístili jen stěží, využijete rohové modely Quadrix nebo Quadrix Vario. Neméně zajímavé jsou i modely z řady Creation, které se díky výměnným krytům hodí do dětských pokojů. Ochranný prcek lze využít i jako magnetickou tabuli nebo flip chart apod. V místnostech se zvýšenými nároky na hygienu nebo vysokou vlhkostí zase přijdou vhod radiátory z nerezu.

Kvalita a zodpovědný přístup

Všechny dekorační radiátory mají příslušné certifikace (CE a EN 442) a u většiny modelů můžete počítat s prodlouženou zárukou na 5 let. Každý kus podléhá individuální kontrole a dorazí k vám v odolném přepravním obalu. Další důležité informace a tipy, které vám pomohou s výběrem, najdete na webových stránkách laurens.cz.