Energie

I vy můžete mít levnější plyn, stačí si vybrat lepšího dodavatele

Zprvu to vypadalo, že bude letošní zima na sněhovou nadílku poměrně skoupá, ovšem poslední prognózy daly za pravdu škarohlídům, podle kterých budou zimní měsíce velmi tuhé. Obyvatelé panelákových bytů si nemusí dělat starosti. Jednoduše pootočí termostatem a nadále budou moct chodit ve spodním prádle. Hrdí majitelé rodinných domů už sklízejí uhlí, případně sekají dříví a nemohou se dočkat, až si večer namažou záda. Ale co ti ostatní, kterým ve sklepě dřímá plynový kotel? A není jich málo, vždyť plyn využívá jakožto primární palivo zhruba jeden a půl milionu domácností. Patříte-li mezi ně i vy, pravděpodobně se již nyní děsíte horentní sumy, která se za pár měsíců objeví na vyúčtování. Jak z toho ven?

Nebojte se změny dodavatele

Není tajemstvím, že ceny plynu rostou velmi rychle a že spousta domácností opět přechází k tuhým palivům. I přesto je plyn nejrozšířenějším a hlavně nejpohodlnějším způsobem vytápění a pokud jste si na něj zvykli, bude se vám na některou z alternativ špatně zvykat. Chcete-li napřesrok ušetřit, nezbude vám, než se poohlédnout po levnějším dodavateli. Pokud jste to ještě nezaznamenali, změna dodavatele plynu patří k nejrychlejším a nejefektivnějším způsobům, jak ročně ušetřit i několik tisíc korun. A nebudeme si nic nalhávat, i to se přece počítá. Změnu umožňuje česká legislativa již od roku 2007 a přestože se procesu většina lidí obává, nejde o nic komplikovaného. Naopak, vše lze realizovat z pohodlí domova.

Stačí pár kliknutí a peníze zůstanou doma

Dodavatelé jdou svým zákazníkům vstříc a veškeré formality vyřídí za ně. Na vás je pouze samotný výběr nového dodavatele, který je díky porovnání cen plynu na internetu jednodušší, než kdy dříve. Už žádné přepočítávání jednotlivých nabídek – stačí vyplnit pár údajů do formuláře a nechat si zobrazit aktuální nabídky jednotlivých dodavatelů včetně cifry, kterou ve výsledku ušetříte. Za těch pár minut „námahy“ ta úspora stojí, co vy na to?

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.