Rekonstrukce domu

Strojní omítání: Moderní metoda, která umožňuje extrémně rychlou realizaci omítek

Proč ztrácet čas nahazováním omítek běžným způsobem, když se nabízí mnohem efektivnější metoda? Strojní omítání umožňuje rychlou a přitom kvalitní realizaci omítek a plně odpovídá vysokým nárokům současného stavitelství. Jak by se vám líbilo, kdyby byly nové omítky připraveny za jediný týden? Pro čtyři šikovné pracovníky nepředstavuje žádný problém nahození cca 100 m2 omítek za den.

Kvalita, nebo rychlost? Obojí!

V souvislosti s prováděním stavebních prací je samozřejmě nejdůležitější kvalita a nikoliv rychlost. Na druhou stranu ale není důvod zbytečně ztrácet čas, tedy alespoň v případě strojního omítání. Strojní omítky představují revoluční způsob a nachází uplatnění v interiéru i exteriéru. Využívají se v rámci rodinných domů, bytových jednotek i větších průmyslových prostorů.

V čem je strojní omítání výhodnější?

Strojní omítky snoubí množství výhod, a to nejen rychlou realizaci a vysokou kvalitu provedení. Jsou stálé, odolné, mají velmi dobré izolační a hygienické vlastnosti a navíc je lze využít jako podkladovou vrstvu pro případnou aplikaci dalších omítek (např. vodou ředitelná, šlechtěná nebo štuková omítka). Při omítání vzniká jen minimum odpadu a vzhledem k úspoře práce pracovníků je výsledná cena nižší než za ruční nahození omítek.

Ke strojnímu omítání se využívají suché maltové směsi se stálými vlastnostmi. Na kvalitu výroby dohlíží výpočetní technika, která garnatuje rovnoměrnou kvalitu. I to je, oproti omítce připravované na stavbě, podstatná výhoda. V případě suché maltové směsi se nemusíte bát jakýchkoliv výkyvů kvality.

Na koho se obrátit?

Pokud vás strojní omítání zaujalo, obraťte se na specializovanou firmu, která pro vás zajistí realizaci na klíč. Třeba na českobudějovickou společnost Ing. Luboše Horňáka, která při práci využívá dilatační, ukončovací a rohové omítkové profily. Kontaktní informace a reference najdete na www.hornak-omitky.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.