Exteriér

Potřebujete nové venkovní schodiště? Vsaďte na beton!

Chystáte se na rekonstrukci venkovního schodiště a rádi by jste svému bydlení vdechli neobyčejnou atmosféru? Pokud vás zajímají nejnovější trendy, máme pro vás skvělou zprávu. Vaše možnosti jsou mnohem širší, než jste si možná mysleli. V každém případě musíte hledět nejen na estetiku, ale také funkčnost a právě těmito vlastnostmi oplývají betonová schodiště, které si můžete postavit z vysoce kvalitních betonových prvků od společnosti PRESBETON. Výrobky jednoho z předních českých výrobců jsou známé svou nápaditostí, kvalitou a příznivou cenou a možná si mezi nimi vyberete i vy.

Hledáte způsob, jak překonat menší převýšení? A co takhle betonové schody, které svým vzhledem evokují doby dávno minulé? Betonové schody s příznačnými názvy GRACIE a FURIE vás zavedou do antického Řecka a hodí se především na zahradu nebo terasu v naturálním pojetí. Atraktivní je i model BARK, který svým reliéfem perfektně imituje dřevo. Mrazuvzdornost a povrchová ochrana impregnací jsou zárukou odolnosti a dlouhodobě pěkného vzhledu. PRESBETON ve stejném stylu vyrábí také dlažební desky, které se se schodištěm doplňují.

Natural schody

Imitace dreva

K překonání větších výškových rozdílů jsou ideální přímé schodišťové stupně, které PRESBETON nabízí v několika variantách a to jako přímé, obloukové, rohové nebo nájezdové. Jejich využití je pestré a najdete je v zahradách, blízkosti rodinných domů, ale také u veřejných budov. Zda si vyberete prvky s hladkým nebo tryskaným povrchem, je otázkou vašeho vkusu. Nevyhovuje-li vám přírodní barva betonu, sáhněte po některém ze zakázkových odstínů. Bude to písková, okrová, nebo cihlová?

Rohove stupne

Obloukove stupne

V portfoliu výrobků nechybí ani montovaná venkovní schodiště, která PRESBETON vyrábí na základě zákazníkem dodaného vypracovaného projektu. Desky jsou standardně opatřeny protiskluzovou úpravou pomocí podélného pemrlovaného pásku.

Montovane schodiste

Vybrali jste si? Pokud nad betonem stálé váháte a poohlížíte se po jiné alternativě, nezapomeňte, že venkovní schodiště musí neustále odolávat okolním vlivům. Chcete-li, aby vaše schody vydržely jako nové i bez nutnosti neustálých oprav a renovací, vsaďte na unikátní vlastnosti betonu. Ceny betonových prvků najdete na stránkách www.presbeton.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.