Rekonstrukce domu

Strojní omítky – rychlejší a kvalitnější způsob omítání

Obor stavitelství se neustále vyvíjí a do hry přichází nové technologie, díky kterým jsou jednotlivé procesy výstavby mnohem jednodušší a rychlejší. Mezi efektivní metody patří i strojní omítání, s jehož výhodami se seznámíte v dnešním článku. Co byste řekli na kompletní omítnutí domu za několik málo dní? Díky strojnímu omítání je to možné!

Seznamte se se strojní omítkou

Nebraňte se novým metodám. Strojní omítky představují způsob, jak velmi rychle a precizně vyrovnat nerovnosti v podkladovém zdivu. Nosná konstrukce tak získá vynikající ochranu před vnějšími vlivy, což se výrazně projeví na její životnosti. Strojní omítky se dělí na vnitřní a vnější. Jejich vlastnosti jsou následující:

  • vnitřní strojní omítky – interiér díky nim získá vysokou estetickou úroveň. Dodají mu celistvost a jemnost. Navíc jsou hygienicky nezávadné.
  • vnější strojní omítky – chrání stavbu před povětrnostní vlivy a vypadají lépe než omítky realizované „klasickým“ způsobem

Jde to opravdu rychle, ale co kvalita?

Zbrusu nová omítka realizovaná v rekordně krátkém čase. Zní to dobře, nicméně je logické, že vám v hlavě začne hlodat onen pověstný červíček. Nemůžete se časová úspora negativně projevit na kvalitě omítek? Obavy stranou, strojní omítání je vysoce kvalitní. Omítky se vyrábí z prvotřídních materiálů v optimálním poměru a mají právě takové vlastnosti, jaké se od nich očekávají. V podstatě jsou ještě kvalitnější než běžné omítky.

Strojní omítání pro České Budějovice a okolí

Pokud vás strojní omítání zaujalo, obraťte se na stavební firmu F.O.K. s.r.o., která má touto činností bohaté zkušenosti. Působí v Českých Budějovicích a blízkém okolí a mimo jiné provádí také zateplování fasád České Budějovice. Chcete-li se dozvědět další informace, zamiřte na www.stavitelstvifok.cz, kde najdete i reference.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.