Skvělé tipy

Investice do rychloběžných vrat se vám vrátí v úspoře za energie

Rychloběžná vrataO společnosti Univers Tech jsme již v minulosti párkrát psali. A to vždy v souvislosti vysoce kvalitní stínící technikou a praktickými garážovými vraty. Nikdy jsme se však nezmínili o tom, že součástí výrobního portfolia jsou také rychloběžná vrata. Doma pro ně sice využití nenajdete, ale v případě výrobní haly, skladu nebo supermarketu vám pomohou výrazně zmírnit náklady za energie. Jak vyplývá ze samotného názvu, vrata se pyšní velmi rychlým zavíráním, které brání enormním únikům tepla. Jsou vyráběna z vyztužené silnostěnné fólie PES, zbytek konstrukce tvoří pozinkovaný kov. Fólii je možno doplnit o průhledné mrazuvzdorné PVC, případně vrata vyrobit s celoprůhlednou výplní.

Univers Tech vyrábí rychloběžná vrata v několika variantách. Předtím, než se pro některou z nich rozhodnete, je třeba zvážit, jestli se hodí do konkrétního prostředí. Volbu by měly ovlivnit také další faktory v podobě způsobu ovládání a umístění aktivačních čidel. Jakmile si ujasníte, do jaké provozovny vrata potřebujete, jak často se budou otevírat a jaké jsou vaše nároky na bezpečnost, můžete si vybrat mezi:

rychloběžná vrata Sperol – Standard – jsou určena pro vnitřní prostřední a hodí se do průchodů o světlé ploše do 12 m2. Jsou nejen rychlé a bezpečné, ale zároveň cenově dostupné.

rychloběžná vrata Sperol Profi – precizně zpracovaná průmyslová rychloběžná vrata jsou vysoce odolná proti zatížení větrem a to až do rychlosti 80 km/h. Realizace je možno do prostorů s maximální světlou plochou do 42 m2. Vrata se vyrábí v šířce do 12 m.

rychloběžná vrata Sperol – Speed – exkluzivní model pro průchody do 25 m2 je obdařen frekvenčním měničem, který napájí pohonnou jednotku. Rozjezd a dojezd je měkký a nedochází k nadměrnému opotřebení a namáhání mechanizmu. Vrata patří k nejspolehlivějším a nejtrvanlivějším svého druhu.

Jakým způsobem lze vrata ovládat a jak si je můžete objednat?

Foliová rychloběžná vrata nabízí několik způsobů ovládání a to klasicky tlačítkem, dálkovým ovládáním, indukční smyškou, tahovým spínačem, fotobuňkou nebo kódovaným zámkem. Chcete-li si je objednat, stačí kontaktovat některou z prodejen a to telefonicky nebo osobně. Necháte-li si vrata i zamontovat, sjednejte si osobní schůzku s vyškoleným pracovníkem přímo na místě realizace. Specialista si změří důležité údaje a projedná s vámi nejvhodnější alternativu. Chcete-li se o rychloběžných vratech od Univers Tech dozvědět více, navštivte webové stránky univers.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.