Kuchyně

Skleněné obklady do kuchyně: V čem jsou lepší než klasické obklady?

Máte rádi designové trendy a rádi byste svou kuchyni proměnili k nepoznání? Máme pro vás perfektní tip, který vašemu interiéru dodá neobyčejné kouzlo. K nejžádanějším prvkům patří skleněné obklady do kuchyně, které se v praxi používají i na jiných místech. Výrazný designový prvek je nepřehlédnutelný v kuchyni, ložnici či u schodiště. V moderní domácnosti má nenahraditelné místo a ať už je vašim cílem luxusně vyhlížející nebo útulný interiér, ve všech ohledech vás mile překvapí.

Nabízí se otázka, jak může tak „chladný“ materiál dodat interiéru teplo domova… Možná je to poněkud paradoxní, ale skleněné obklady to opravdu umí. Sklo je variabilní a v praxi záleží na designovém provedení, ke kterému se nakonec přikloníte.

K dostání jsou skleněné obklady, které vyzařují chlad ledové plochy. V případě teplých barevných tonů však působí zcela opačně – útulně a harmonicky. Pokud ve vás dřímá duše interiérového designéra, budete ze skla nadšení, protože umožňuje hotové divy. Vhodně zvolené obklady místnost prosvětlí a opticky zvětší. Případně zajistí jiný požadovaný efekt.

Barevná skla do kuchyně se těší velké oblibě. Za kuchyňskou linkou vypadají skvěle a doslova ji prozáří. Výhody skleněných obkladů však nespočívají jen ve vysoké estetické úrovni – sklo je velmi praktické a odolné vůči mechanickému poškození a vysokým teplotám v okolí sporáku. Kvalitní obklady vydrží extrémní podmínky a jejich údržba je maximálně snadná – stačí je setřít mokrým hadříkem, vyleštit a opět vypadají jako nové.

Pokud vás skleněné obklady zaujaly a rádi byste se o nich dozvěděli více, obraťte se na odborníky z firmy sklenářství České Budějovice. Sledují aktuální trendy a rádi vám doporučí vhodné řešení. Postarají se o dodávku i realizaci.

Sklenářství CB zároveň zajišťuje havarijní a bezrámové zasklení. Více informací najdete na www.sklenarstvicb.eu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.