Rezidence v Zátiší - poklidná oáza v centru dění

Praha je plná kouzelných míst s unikátní atmosférou, na kterou jinde nenatrefíte a projekt Rezidence v Zátiší je jedním z důkazů, že i v hlavním městě lze bydlet tak trochu „jinak“. Jak by se vám líbilo žít v lokalitě, která dýchá historií a kterou před typickým ruchem velkoměsta chrání vzrostlé stromy? Ty ruku v ruce s bublajícími říčkami a klidnými zákoutími tvoří skutečnou oázu, do které se budete rádi vracet. Vítejte v Hodkovičkách!

Když moderní bydlení koresponduje s klasikou

Rezidence v Zátiší je velkolepý projekt, který cílí na ty nejnáročnější. Jeho součástí je soubor stylových vilek, které tvoří jeden kompaktní celek. Stavby se chlubí moderními technologiemi a obyvatelé se mohou spolehnout na vysoký standard bydlení. Součástí projektu je také relaxační prostor s dětským hřištěm a typickým mobiliářem. Celkový dojem umocňuje navazující prvorepubliková zástavba, na kterou vilky citlivě navazují.

Byty pro solitéry i větší rodiny

Všech 72 bytů (k mání byty s dispozicemi 1+kk až po 4+kk) bylo navrženo tak, aby se v nich obyvatelé cítili velmi komfortně. Prostorné jsou i nejmenší bytové jednotky a každá z nich má vlastní balkón, terasu, nebo předzahrádku. Součástí bytů v 1. až 3. patře je také vlastní garážové stání, které je v Praze k nezaplacení. Vy za něj ovšem platit nebudete, je totiž v ceně. A několik mezonetových bytů má k dispozici dokonce dva parkovací místa.

V Hodkovičkách vám nic chybět nebude

Hodkovičky se vymykají všem standardům, na které jste u Prahy zvyklí. Okolí je skutečně velmi tiché a obyvatelé se mohou vydat do rozhlehlého přírodního parku, případně se vydat na výlet po některé z mnoha cyklostezek. Přesto se nebudete cítit „odříznutí“ od okolního světa – občanská vybavenost je perfektní a nechybí mateřské a základní školy, nákupní středisko ani sportovní areály. Jakmile vám začne „pravá“ tvář Prahy chybět, využijete spoj MHD, který pravidelně staví hned vedle areálu. Byty v Hodkovičkách jsou alternativou pro ty, kteří sice chtějí žít v hlavním městě, ale zároveň hledají poklidné místo s dostatkem soukromí. Další informace najdete na www.bytyhodkovicky.cz. Byty Hodkovičky Byty Hodkovičky

Publikováno: 04. 10. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty Hodkovičky | rezidence v Zátiší