Skvělé tipy

Nej.cz nabízí rychlý internet a internetovou televizi v jednom

Bez rychlého internetu to dnes nejde. Kdo v době koronaviru uvázl doma na home office či v karanténě, ví, o čem mluvím. Bez pořádného připojení k internetu nejde pracovat, ale ani zahnat nudu. Vyřešte konečně i své připojení a pořiďte si rychlejší internet. Nabízí jej Nej.cz.

Služby Nej.cz využívá v České republice již přes 120 000 zákazníků, a firma tak patří k největším poskytovatelům internetového připojení. Samozřejmě toho vysokorychlostního. Připojení k internetu totiž realizuje prostřednictvím optické sítě s rychlostí až 1000 Mb/s.

Říkáte si, že máte svoji wi-fi? Toto připojení však nemůže optice vůbec konkurovat

Rychlý internet by dnes měl být samozřejmostí. U optického připojení není zapotřebí řešit, kolik lidí je v jednu chvíli k síti připojeno. Síť má takovou kapacitu, že to vůbec nepoznáte, ani když se začnou všichni současně koukat na online filmy. Internetové připojení je navíc velice spolehlivé, bez tradičních výkyvů vlivem počasí. O perfektní připojení se rovněž permanentně stará tým techniků, kteří jsou pro řešení problémů k dispozici na telefonu, nebo za vámi přijedou domů.

Nej.cz dnes připojuje přes 100 obcí – k internetu i k internetové televizi

Kromě nejkvalitnějšího optického připojení nabízí rovněž televizi – NejTV. Tato internetová televize je jiná, než jste zvyklí z jiných online TV. Nenajdete zde žádné balíčky. Programy, o které máte zájem, si vybíráte sami. A vybírat je z čeho. Na výběr je až 200 stanic, z toho řada v HD kvalitě. Nechybí lokální informační televize a samozřejmě HBO s nabídkou nejnovějších seriálů a filmů.

Díky internetové televizi nemusíte řešit přechod na DVB-T2 a konečně se vám otevřou skutečné možnosti digitalizace televize: pořad si máte možnost pozastavit, opětovně spustit, přetočit, ten oblíbený uložit a též lze v nabídce vyhledávat. Sledovat TV je možné až na čtyřech zařízeních současně. Nemusí jít jen o televizi, ale též o notebook či klasické PC, tablet a mobilní telefon. Více informací hledejte na webu služby https://www.nej.cz/.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.