Pro kutily

Chcete udělat své ženě radost? Postavte ji šatnu

Ženy milují oblečení a tráví nákupem oblečení opravdu hodně času. Dokáží dlouhé hodiny přemýšlet nad tím, který svetr se jim více hodí k pleti a podobně. Tyto věci muži nedokáží pochopit. Na druhou stranu však musí uznat, že se ženy parádí kvůli nim. Tedy většinou. Pokud chcete své partnerce udělat obrovskou radost, můžete ji koupit luxusní oblečení přesně podle jejich představ. V případě, že ji chcete udělat tu největší radost, postavte ji pořádnou šatnu.

Máte-li ve svém bytu či domku nevyužitou místnost či kumbál, můžete ho velmi snadno přeměnit na stylovou šatnu. Nechte si udělat pár šatních skříní na míru a vybudujte pro svou ženu svatyni, ve které bude moct ukládat všechny své poklady. Po šatně touží každá žena a pokud jí ji dopřejete, získáte si ji.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.