Móda

Chcete být úspěšní, jako Calvin Klein?

Znáte nějakého módního návrháře, který by ve světě módy způsobil takový poprask, jako mladý Calvin Klein? Ten se na začátku 40- let dvacátého století proslavil s módní kolekcí pro ženy a později se stal jedním z nejuznávanějších módních guru, kteří kdy spatřili světlo světa. Ale všechno pěkně popořádku. Těžko říct, zda Klein tušil, jaký věhlas si jeho vkus pro detail a eleganci postupem času získá. V době, kdy začínal, nebylo lehké prosadit se. Calvin Klein se dostan na Fashion Institute of Technology New York, který by se dal označit jako jeho skokanský můstek.

Později se mladý Klein seznámil s Barrym Schwarzen, který dodal jeho úžasnému citu pro módu podnikatelského ducha. Pomalu, ale jistě začala hvězda veleúspěšné módní značky stoupat vzhůru. Co na tom, ze firma s názvem Calvin Klein tehdy ještě oficiálně nebyla. Prvním, ale určitě ne posledním Kleinovým zákazníkem byl Bonwin Teller. Další úspěchy na sebe zanedlouho navázaly a brzy znal Kleina celý svět. Jeho popularita se drží na nejvyšších příčkách několik desetiletí a jak to tak vypadá, dlouho se držet bude.

Calvin Klein, to není jen stylové módní oblečení pro ženy či luxusní spodní prádlo pro muže. Jsou to také parfémy, které společnost prodává od roku 1996. Calvin Klein parfémy se vyznačují opravdu unikátní vůní, která je nezaměnitelná. Mixuje spolu nádech orientu s jalovcovými bobulemi. Ten, kdo si ke Kleinovi jednou přičichne, už nechce jiný parfém. Jedná se o skutečně osobitou vůni, kterou si oblíbilo mnoho slavných osobností.

Svého Calvina Kleina můžete mít doma na poličce i vy. Ne toho z masa a kostí, budete se muset spokojit s tím voňavým. Parfémy Calvin Klein jsou běžně dostupné na internetu, mnohdy za skvělé ceny. Dejte si však pozor na příliš nízké ceny, které se realitě vzdalují mílovými kroky. Často se jedná o imitace, které rozhodně nevoní jako originál. Pokud toužíte po pravém Kleinovi za skvělou cenu, podívejte se na parfums.cz.

Prověřený e-shop parfums.cz nabízí mnoho modelů od Calvina Kleina, ale i stovky výrobků dalších prestižních značek. Spolehněte se na kvalitního prodejce, který patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. Jen u parfums.cz budete mít jistotu, že Vám domů přijde originál a navíc se za něj nepřeplatíte.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.