Bytové dekorace

Ledová kreativita z Dárkyly

Nudné letní večery přímo vybízí k přípravě nejrůznějších drinků. Pokud domov jen neradi opouštíte a raději trávíte volno na kanapi, než na barové židli, udělejte si malou soukromou párty. Pozvěte své známé a předveďte jim své organizátorské schopnosti v celé své kráse. Nemělo by chybět chutné občerstvení, dobrá muzika a v neposlední řadě již zmíněné drinky. I ty můžete kamarádům naservírovat velmi netradičním způsobem. Jak by se vám líbilo dostat skleničku mojita, ve které plave zubní protéza? Tedy ne skutečná od babičky, ale ledová z Dárkyly. Neslyšeli jste o ní?

Kreativní domácnost

Internetový obchod darkyla.cz nabízí široké spektrum originálních dárků všeho druhu. Sortiment zahrnuje nejen dárky pro muže, ženy a děti všech věkových kategorií, ale i dárky do domácnosti. Jedná se nejen o netradiční formičky na led, ale i další stovky kreativních doplňků, které okouzlí každého návštěvníka. Vraťme se však k formičkám na led. Darkyla.cz se může pochlubit formičkami ke všem příležitostem. Slavíte Valentýna? Připravte vaší milované osobě dárek v podobě dobrého pití s ledovým srdcem. Neméně oblíbené jsou i ledové panáky, sochy a celá řada dalších originálních forem, které promění nudný večer v neobyčejný zážitek.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.