Garáž

Sekční vrata od Univers Tech – vypiplaná česká kvalita

UniversPustili jste se do rekonstrukce garáže a přemýšlíte nad novými garážovými vraty? Vzhledem k tomu, že jde o prvek, který neobměňujeme každý rok, se výběr nevyplácí uspěchat. Naopak je třeba zohlednit hned několik kritérií a vyhnout se „výhodným“ nákupům okatě levných modelů. Právě ty vám totiž příliš užitku nepřinesou a dobrý pocit z počáteční úspory se může brzy změnit na utrpení. Kvalitní garážová vrata musí nejen dobře vypadat, ale zároveň mít dobré zvukově a tepelně izolační vlastnosti. A právě tato kritéria splňují vrata, která vyrábí česká společnost Univers Tech s.r.o.

Firma Univers Tech se na vratové systémy specializuje již od roku 1990, což je dostatečná doba na to, aby se z ní stala špička mezi tuzemskými výrobci. Nebudeme vás však trápit historií a zaměříme se na nejprodávanější produkt – sekční garážová vrata.

Garážová vrataSekční garážová vrata Univers se vyrábí ze sendvičových panelů a jsou k mání v několika modelových variantách pro specifické typy garáží. Všechny se pyšní unikátním systémem propojenosti vnitřních a vnějších panelů, díky kterému nevzniká tepelný most a nedochází k promrzání panelů na spojích. Mezeru mezi panely vyplňuje polyuretanová pěna, kterou kryje nenasákavý a velmi odolný materiál. Samozřejmostí je bezpečný a velmi tichý chod.

Potěší i nabídka několika typů panelů a velké množství povrchových úprav. A protože vzhled nejvíce ovlivňuje barva, mohou si zákazníci vybrat jakýkoliv odstín z palety RAL a šest zíkladních barev imitujících dřevo. Výsledkem může být více než 250 kombinací, tedy originální garážová vrata, která u souseda určitě neuvidíte.

A jak je to s cenou? Nemusíte mít strach, díky moderní automatické výrobní lince jsou vrata cenově dostupná. A abychom nezapomněli, Univers Tech vyrábí také brány, markýzy, žaluzie, rolety a průmyslová vrata.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.