Nová vrata pro vaši garáž

Chcete si pořídit zbrusu nová garážová vrata, ale nevíte, čím se máte při jejich výběru řídit a na co si dát pozor? Výběr nových vrat není tak složitý, jak se na první pohled zdá. Výrobci  nabízí možnost realizace garážových vrat na míru, takže při specifikaci požadavků můžete popustit na uzdě své fantazii. Vybrat si můžete nejen typ otevírání, ale také barvy a design. Moderní garážová vrata vám navíc ušetří podstatnou část výdajů za vytápění garážových prostorů. Skvěle izolují a zbytečně nepropouští ven teplo.

Garážová vrata podle typu otevírání

Máte menší garáž a potřebujete praktická garážová vrata, která po otevření nezaberou moc místa? Potom si vyberte mezi sekčními a rolovacími vraty. Ty se hodí do všech menších a středně velkých  garáží a udělají vám skvělou službu. Pro větší garáže jsou vhodná posuvná, případně křídlová vrata, která však potřebují mnohem více prostoru. Prakticky u všech typů vrat si můžete vybrat mezi mnoha typy designových panelů, širokého spektra barev RAL a barevných dekorů. Výsledkem budou velmi originální vrata, která zaujmou každého kolemjdoucího.

Přece je nebudete otevírat ručně

Doby, kdy jsme byli nuceni vystoupit z vozu a otevírat svá garážová vrata ručně, jsou dávno pryč. Pořiďte si kvalitní garážová vrata s pohonem a otevírejte je prostřednictvím dálkového ovládání. To je praktické nejen v zimě, kdy se vám nebude chtít vylézat do mokrého sněhu, ale potažmo i celý rok. Pohony vrat vydrží dlouho, ale i tak se pro jistotu zeptejte na servisní síť.

Vrata, která šetří

Garážová vrata by měla poskytnou dostatečně kvalitní tepelně-izolační bariéru, díky které nebude zbytečně unikat teplo. V létě by však vrata naopak měla teplotu v garáži regulovat. Není nad to, když je v garáži příjemný chládek, zatímco venku panují tropy.

Základní typy vrat v kostce

Publikováno: 10. 04. 2012

Kategorie: Garáž

Autor: Adam

Tagy: garáž | garážová vrata | pohony vrat