Garáž

Nové pneu pro váš rodinný vůz

Začíná vám být doma těsno a chystáte se na rodinnou dovolenou v rámci České republiky nebo v zahraničí? Chystáte-li se cestovat vlastním vozem, měli byste se ujistit, že je ve stoprocentním stavu. Prohlídkou by měly projít nejen mechanické části, ale také pneu. Ty jsou totiž velmi často důvodem silničních nehod, které nekončí zdaleka hezky. Mnoho lidí kvalitu svých pneumatik podceňuje a neváhá se vydat na dlouhou cestu do zahraničí i s obutím, které má na voze několik sezon. Důvodem může být lenost, ale také nedostatek financí na nové pneu. Ty se přitom dají koupit s výraznou slevou a to dokonce u vyhlášených prodejců.

Kvalitní obutí od EUROTYRES

Hledáte-li velkoobchod-maloobchod pneumatik, obraťte se na EUROTYRES s.r.o. Společnost je na trhu téměř deset let a nabízí kompletní servis, včetně opravy ocelových a litých disků, výměny, vyvážení a skladování pneu. To vše za velmi výhodných cenových podmínek. EUROTYRES s.r.o. má pobočky v Praze i v Ostravě. Není tedy nic jednoduššího, než navštívit pneuservis Praha, případně pneuservis Ostrava a nechat si poradit od odborníků. EUROTYRES s.r.o. nabízí široké spektrum obutí, které je vhodné pro všechny typy vozů. Sortiment čítá značky, jako jsou KUMHO, DUNLOP, BARUM, FULDA, PIRELLI a mnoho dalších. Pneuservis nabízí také čištění a malý servis vozidel.

Proč jsou kvalitní pneumatiky tak důležité

Automobil, který má kvalitní obutí, je mnohem lépe ovladatelnější a jeho chování předvídatelnější. Pneuservis Praha EUROTYRES nabízí špičkové pneumatiky, které vozu zajistí stabilitu i za ztížených podmínek.  Společnost je součástí VIANOR, která má působiště po celé České republice. I vy můžete využít některé z 22 servisních míst a využít kompletní servis. Velmi praktické je zejména zmíněné uskladnění pneumatiky. Momentálně ho využívá asi 1600 spokojených zákazníku, ke kterým se můžete připojit.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.