Nové pneu pro váš rodinný vůz

Začíná vám být doma těsno a chystáte se na rodinnou dovolenou v rámci České republiky nebo v zahraničí? Chystáte-li se cestovat vlastním vozem, měli byste se ujistit, že je ve stoprocentním stavu. Prohlídkou by měly projít nejen mechanické části, ale také pneu. Ty jsou totiž velmi často důvodem silničních nehod, které nekončí zdaleka hezky. Mnoho lidí kvalitu svých pneumatik podceňuje a neváhá se vydat na dlouhou cestu do zahraničí i s obutím, které má na voze několik sezon. Důvodem může být lenost, ale také nedostatek financí na nové pneu. Ty se přitom dají koupit s výraznou slevou a to dokonce u vyhlášených prodejců.

Kvalitní obutí od EUROTYRES

Hledáte-li velkoobchod-maloobchod pneumatik, obraťte se na EUROTYRES s.r.o. Společnost je na trhu téměř deset let a nabízí kompletní servis, včetně opravy ocelových a litých disků, výměny, vyvážení a skladování pneu. To vše za velmi výhodných cenových podmínek. EUROTYRES s.r.o. má pobočky v Praze i v Ostravě. Není tedy nic jednoduššího, než navštívit pneuservis Praha, případně pneuservis Ostrava a nechat si poradit od odborníků. EUROTYRES s.r.o. nabízí široké spektrum obutí, které je vhodné pro všechny typy vozů. Sortiment čítá značky, jako jsou KUMHO, DUNLOP, BARUM, FULDA, PIRELLI a mnoho dalších. Pneuservis nabízí také čištění a malý servis vozidel.

Proč jsou kvalitní pneumatiky tak důležité

Automobil, který má kvalitní obutí, je mnohem lépe ovladatelnější a jeho chování předvídatelnější. Pneuservis Praha EUROTYRES nabízí špičkové pneumatiky, které vozu zajistí stabilitu i za ztížených podmínek.  Společnost je součástí VIANOR, která má působiště po celé České republice. I vy můžete využít některé z 22 servisních míst a využít kompletní servis. Velmi praktické je zejména zmíněné uskladnění pneumatiky. Momentálně ho využívá asi 1600 spokojených zákazníku, ke kterým se můžete připojit.

Publikováno: 17. 04. 2012

Kategorie: Garáž

Autor: Adam

Tagy: eurotyres | pneu | pneuservis | pneuservis ostrava | pneuservis praha