Bazény

Zapuštěný bazén by se vyjímal i na vaší zahradě!

Léto se blíží mílovými kroky a kdo nemá bazén, bude se muset závistivě koukat sousedům přes plot. Je to i váš případ a rádi byste se letos konečně koupali ve svém? Pokud vás již omrzel hluk, davy lidí a studená voda na místním koupališti, pak není co řešit. Ve vlastním bazénu si letní relaxaci vychutnáte mnohem intenzivněji a poděkují vám i vaše děti, které budou trávit čas na zahradě mnohem raději.

Zahradní bazény jako standard

Doby, kdy byly zahradní bazény doménou majetnějších lidí, jsou dávno pryč. Vzhledem k široké nabídce materiálů, tvarů a velikostí si vhodný model vybere každý. Rozhodně nejde o nedostupný artikl pro „vyvolené“, jak byl bazén kdysi vnímán. Stačí si odepřít průměrně drahou dovolenou a ušetřené finanční prostředky použít na pořízení bazénu.

Problém nepředstavuje ani pravidelná údržba vody, zazimování a jarní uvedení do provozu. K mání jsou bazénové vysavače, účinná chemie a zastřešení bazénu – díky těmto pomocníkům lze prodloužit koupací sezónu až o několik dlouhých týdnů a udržet vodu křišťálově čistou.

Nadzemní, nebo zapuštěný bazén?

Nadzemní (samonosné) bazény jsou cenově dostupnější a jejich realizace trvá maximálně jedno odpoledne. Na druhou stranu nevypadají tak dobře jako zapuštěné bazény, po kterých v posledních letech výrazně stoupla poptávka, a to hned ze dvou důvodů. Jsou cenově dostupnější a oproti nadzemním variantám mnohem estetičtější.
Zapuštěný bazén sluší každé zahradě a lze ho realizovat i ve svahovitém terénu.

Pořiďte si kvalitní bazén, který vydrží

Navzdory příznivým cenám bazény stále představují investici, kterou je vhodné důkladně zvážit. Respektive se zaměřit na kvalitní sortiment tradičního výrobce, jako je například plzeňská firma Rentmil.

Rentmil vyrábí nadzemní i zapuštěné bazény a prodává kompletní příslušenství k bazénům. Zároveň zajišťuje montáž, zprovoznění a případný servis. Aktuální nabídku a další informace najdete na rentmil.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.