Zapuštěný bazén by se vyjímal i na vaší zahradě!

Léto se blíží mílovými kroky a kdo nemá bazén, bude se muset závistivě koukat sousedům přes plot. Je to i váš případ a rádi byste se letos konečně koupali ve svém? Pokud vás již omrzel hluk, davy lidí a studená voda na místním koupališti, pak není co řešit. Ve vlastním bazénu si letní relaxaci vychutnáte mnohem intenzivněji a poděkují vám i vaše děti, které budou trávit čas na zahradě mnohem raději.

Zahradní bazény jako standard

Doby, kdy byly zahradní bazény doménou majetnějších lidí, jsou dávno pryč. Vzhledem k široké nabídce materiálů, tvarů a velikostí si vhodný model vybere každý. Rozhodně nejde o nedostupný artikl pro „vyvolené“, jak byl bazén kdysi vnímán. Stačí si odepřít průměrně drahou dovolenou a ušetřené finanční prostředky použít na pořízení bazénu. Problém nepředstavuje ani pravidelná údržba vody, zazimování a jarní uvedení do provozu. K mání jsou bazénové vysavače, účinná chemie a zastřešení bazénu – díky těmto pomocníkům lze prodloužit koupací sezónu až o několik dlouhých týdnů a udržet vodu křišťálově čistou.

Nadzemní, nebo zapuštěný bazén?

Nadzemní (samonosné) bazény jsou cenově dostupnější a jejich realizace trvá maximálně jedno odpoledne. Na druhou stranu nevypadají tak dobře jako zapuštěné bazény, po kterých v posledních letech výrazně stoupla poptávka, a to hned ze dvou důvodů. Jsou cenově dostupnější a oproti nadzemním variantám mnohem estetičtější. Zapuštěný bazén sluší každé zahradě a lze ho realizovat i ve svahovitém terénu.

Pořiďte si kvalitní bazén, který vydrží

Navzdory příznivým cenám bazény stále představují investici, kterou je vhodné důkladně zvážit. Respektive se zaměřit na kvalitní sortiment tradičního výrobce, jako je například plzeňská firma Rentmil. Rentmil vyrábí nadzemní i zapuštěné bazény a prodává kompletní příslušenství k bazénům. Zároveň zajišťuje montáž, zprovoznění a případný servis. Aktuální nabídku a další informace najdete na rentmil.cz.

Publikováno: 14. 04. 2017

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: bazény rentmil | zapuštěný nebo nadzemní bazén