Interiér

Zařizujeme obývací pokoj: Na co si dát pozor?

Středobodem každé domácnosti je obývací pokoj. Anebo by alespoň měl být. Pokud se o tom vašem nedá konstatovat, že je dostatečně útulný a nebudí příliš reprezentativní dojem, napravte to. Renovace obývacího pokoje nemusí být tak finančně a časově náročná, jak jste si možná doposud mysleli. A my vám prozradíme, na co se zaměřit!

Čistoskvoucí stěny a stylová podlaha

V prvé řadě se pusťte do malování, neboť nic neprospěje interiéru tak jako zbrusu nová výmalba. Barvy volte opatrně a snažte se celek sladit tak, aby byl kompaktní. V menších obývacích pokojích jsou samozřejmostí světlejší tóny, které opticky zvětší prostor.

Zvažte i pokládku nové podlahy. Plovoučka je cenově dostupná a praktická. Špatnou volbou však není ani koberec, který může působit luxusně. Mimo to je příjemný na omak. Na druhou stranu se příliš nehodí do bytu, který obývají lidé s alergiemi. Ať už se nakonec rozhodnete pro jakoukoliv podlahovou krytinu, nezapomeňte ji barevně sladit s podlahou. Barvy se musí doplňovat, jedině tak budou působit harmonicky.

Dopřejte si komfortní sedací soupravu

Co se týče zařízení, v obývacím pokoji by neměla chybět prostorná pohovka. Přesto přihlédněte k dispozicím místnosti a vyberte si sedačku, která zabere jen tolik místa, kolik je skutečně zapotřebí.

Bez obývací stěny to nepůjde

A nezapomeňte ani na obývací stěnu, bez které by v moderním obýváku „něco“ chybělo. Obývákové sestavy se vyrábí v nejrůznějších designových variantách, takže si na sví přijde každý – od příznivců klasiky až po milovníky minimalismu. V souvislosti s nábytkem pro vás máme i konkrétní tip:

Vyberte si moderní obývací sestavu u T-nábytek.cz!

obyvaci-stena

Proč nakupovat u tohoto specializovaného prodejce? Široká nabídka, vysoká kvalita produktů a velmi příznivé ceny jsou pádné důvody. Za zmínku stojí i přehlední filtrování, díky kterému najdete ideální obývací stěnu okamžitě. Volte podle barvy, dekoru, materiálu a ceny. Za dopravu (v případě nákupu nad 3000 Kč) neplatíte vůbec nic a pracovníci vám smontují nábytek přímo u vás doma.

Přečtěte si také:

Tipy na zařízení obývacího pokoje.

Jak vybrat obývací stěnu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.