Skvělé tipy

Přestaňte uklízet a věnujte se něčemu příjemnějšímu

Úklidové službyTaké jste se těšili na víkend a to jen proto abyste zjistili, že ho budete muset strávit čištěním koberců? Správná hospodyňka si totiž v neuklizené nebo nečisté domácnosti nikdy neodpočine. A jsou to právě koberce, do kterých se dostává nejen prach, ale i další nečistoty v podobě kousků jídla (které následně rozšlapeme) a podobě. Čas od času se nám na koberec podaří vylít něco lepkavého nebo barevného a k původnímu vzoru tak nechtěně přibudou další „motivy“. Nedá se nic dělat, čistý koberec je vizitkou každé domácnosti. Zkuste si však představil, že by to za vás protentokrát vykonal někdo úplně jiný…

Pokud je čištění koberců vaší noční můrou, můžete si oddechnout. Tedy v případě, že bydlíte na Severní Moravě. Právě pro obyvatele Ostravy a okolí jsou totiž k dispozici pracovníci firmy BK UNO s.r.o., kteří za vás udělají domácí práce všeho druhu. Čištění koberců provádí těmito způsoby:

čištění koberců „mokrou cestou“ – je prováděno stroji KÄRCHER, při čemž ideální doba pro čištění je v podvečerních hodinách. Koberec tak může do ráno uschnout.

čištění koberců suchou cestou – je prováděno strojem Rainbows, který zbaví koberce i nečistot, které na první pohled nejsou vidět. Čištění tímto způsobem je vhodné pro alergiky.

Tím samozřejmě nabídka úklidových prací nekončí. Na BK UNO se můžete obrátit prakticky s jakýmkoliv úkolem. Čištění čalouněného nábytku, oken nebo mytí nádobí – vše pouze za pomocí kvalitních přípravků a s maximálním ohledem na vaše požadavky. Nezáleží na tom, zda potřebujete jednorázový úklid nebo hodláte služby využívat pravidelně, zkušení pracovníci jsou vám k dispozici vždy, když to budete potřebovat. Samozřejmostí je profesionální a diskrétní přístup a pojištění pro případ nehody. Pokud vás zajímá, kolik vás bude úklid stát, vypočítejte si ho prostřednictvím jednoduché aplikace, kterou najdete na webu bkuno.cz.

Nechte nepříjemné a zdlouhavé čištění koberců a další domácí práce na někom jiném i vy. S BK UNO budete mít konečně čas i pro sebe a své nejbližší.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.