Sedací souprava je vizitkou obýváku

Atraktivní sedací soupravyBydlení by měl reprezentovat stylový a útulný obývací pokoj a obývací pokoj zase komfortní sedací souprava. Vždyť právě na ni trávíme každý den až několik hodin a právě proto bychom měli jejímu výběru věnovat dostatek pozornosti. Gauč nepatří mezi zařízení, které obměňujeme několikrát ročně a podaří-li se vám ulovit model s nadčasovým designem, budou ho vaši známí obdivovat i po deseti letech. Abychom vám výběr sedačky usnadnili, podnikli jsme menší exkurzi do internetového obchodu atraktivni-nabytek.cz. Ten provozuje společnost TORRIMEX, která se již 15 let specializuje na dovozu nábytku od renomovaných výrobců.

Vyberte si sedačku, na kterou budete pyšní

TORRIMEX se orientuje na vysoce kvalitní sedací soupravy od vyhlášených západoevropských výrobců a nabízí rozkládací i rohové soupravy v obrovském množství variant a provedení. Na své si tak přijde opravdu každý a to bez ohled styl, v jakém se nese jeho interiér. Zdaleka největší zájem je o rohové sedačky a ty jsou proto logicky nejširší skupinou. Rozkládací soupravy jsou vhodné především pro ty, kteří by ji rádi využili i jako lůžko nebo potřebují nové úložné prostory. Významnou roli hraje i to, máte ve svém okolí alergiky. V takovém případě doporučujeme kožené gauče, které jsou vhodnější než látkové. Připravte se však na nutnou údržbu – jedině tak uchováte vzhled sedačky atraktivní i po letech.

Akční ceny? Po celý rok!

Nezáleží na tom, zda hledáte extravagantní nebo naopak konzervativnější nábytek. TORRIMEX uspokojí vaše touhy po pohodlném a exkluzivním bydlení. Do konce března máte možnost koupit jakoukoliv sedací soupravu s 10 % slevou, ovšem i po zbytek roku se ceny běžně podobají těm, které jiní prodejci označují jako „akční“. Pokud si nevíte rady s montáží, nevadí. Ta je totiž, společně s dopravou, zcela zdarma a to v rámci celé ČR a Slovenska.

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: atraktivní nábytek | gauče | pohovky | sedací soupravy