Interiér

Sedací souprava je vizitkou obýváku

Atraktivní sedací soupravyBydlení by měl reprezentovat stylový a útulný obývací pokoj a obývací pokoj zase komfortní sedací souprava. Vždyť právě na ni trávíme každý den až několik hodin a právě proto bychom měli jejímu výběru věnovat dostatek pozornosti. Gauč nepatří mezi zařízení, které obměňujeme několikrát ročně a podaří-li se vám ulovit model s nadčasovým designem, budou ho vaši známí obdivovat i po deseti letech. Abychom vám výběr sedačky usnadnili, podnikli jsme menší exkurzi do internetového obchodu atraktivni-nabytek.cz. Ten provozuje společnost TORRIMEX, která se již 15 let specializuje na dovozu nábytku od renomovaných výrobců.

Vyberte si sedačku, na kterou budete pyšní

TORRIMEX se orientuje na vysoce kvalitní sedací soupravy od vyhlášených západoevropských výrobců a nabízí rozkládací i rohové soupravy v obrovském množství variant a provedení. Na své si tak přijde opravdu každý a to bez ohled styl, v jakém se nese jeho interiér. Zdaleka největší zájem je o rohové sedačky a ty jsou proto logicky nejširší skupinou. Rozkládací soupravy jsou vhodné především pro ty, kteří by ji rádi využili i jako lůžko nebo potřebují nové úložné prostory. Významnou roli hraje i to, máte ve svém okolí alergiky. V takovém případě doporučujeme kožené gauče, které jsou vhodnější než látkové. Připravte se však na nutnou údržbu – jedině tak uchováte vzhled sedačky atraktivní i po letech.

Akční ceny? Po celý rok!

Nezáleží na tom, zda hledáte extravagantní nebo naopak konzervativnější nábytek. TORRIMEX uspokojí vaše touhy po pohodlném a exkluzivním bydlení. Do konce března máte možnost koupit jakoukoliv sedací soupravu s 10 % slevou, ovšem i po zbytek roku se ceny běžně podobají těm, které jiní prodejci označují jako „akční“. Pokud si nevíte rady s montáží, nevadí. Ta je totiž, společně s dopravou, zcela zdarma a to v rámci celé ČR a Slovenska.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.