Vykouzlete dětem úsměv povlečením s motivy jejich oblíbených hrdinů

Vánoce se blíží mílovými kroky a i vám už možná vaše ratolesti předaly seznam dárků, který byste měli předat Ježíškovi. Ale protože jsme dospělí a moc dobře víme, že má Ježíšek spoustu jiných starostí, budeme se muset o dárky postarat sami. Pokud vám současná ekonomická situace nedovoluje přílišné utrácení, budete muset nad výběrem dárků pro děti o to víc přemýšlet. Čím je potěšit a zároveň jim věnovat něco, co se chystáte už delší dobu koupit? Spojte příjemné s užitečným a ozdobte jim dětský pokoj novým povlečením. Přesvědčíme vás, že i takový dárek může dětem udělat obrovskou radost.

Nuda stranou, dětské povlečení musí být hravé

Dětský pokoj představuje svatyni, ve které si děti nejen hrají, ale odpočívají. Chceme-li, aby se za svůj pokojíček před kamarády nestyděli a cítili se v něm útulně, měli bychom ho řádně vylepšit. Mezi dominantní prvky, které dokáží pozvednou celkový dojem z interiéru, patří právě povlečení. To dětské by mělo splňovat hned několik kritérií. Mělo by být nejen z příjemného materiálu (ten vybíráme v závislosti na ročním období a mikroklimatu bydlení) a zároveň se dětem líbit. Tím, co se líbí vám, se totiž dětem příliš nezavděčíte. S „obyčejnými“ motivy, které se hodí do vaší ložnice, u nich nepochodíte, úspěch sklidíte pouze s ryze dětskými potisky. A jak tedy takové typicky dětské povlečení vypadá?

Aktuální trendy, které děti milují

Při výběru dětského povlečení se pozná, jak moc znáte své děti, respektive kolik času s nimi trávíte. Děti milují obrázky kreslených hrdinů (ale pozor, ti se od dob vašeho dětství změnili), větší děti ocení výjevy ze seriálů. Holky milují hororové panenky Monster High, Hannah Montanu, ale krokem vedle není motiv koní. Na kluky zapůsobíte dinosaury, Spidermanem nebo Auty. Teenageři nepohrdnou žlutou rodinkou Simpsonů, případně upíry ze Stmívání. Možností je samozřejmě mnohem více, největší radost ratolestem uděláte tehdy, když jim nadělíte povlečení s něčím, k čemu chovají blízký vztah. Povlečení pro děti nabízí také detskyeshop.cz, kde si můžete vybrat z opravdu široké nabídky nejrůznějších motivů.

Publikováno: 28. 11. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dětské povlečení | povlečení pro děti