Reality

Realitní tržnice: Místo, kde je obchodování s nemovitostmi radost

Rozhodli jste se, že „změníte lokál“, respektive vyměníte své současné bydlení za jiné? V tom případě hurá do toho. Jenomže kde začít? Nezapomeňte, že žijeme v době informačních technologií a hledání nového bydlení je poměrně jednoduché. Uvařte si kafe, případně nalijte dvě deci svého oblíbeného vína a usedněte k počítači. Na internetu je nespočet realitních portálů, kde se to nemovitostmi na prodej či pronájem jen hemží. Jeden z nich vám dnes představíme. Vítejte na Realitní tržnici.

Realitní portál Realitnitrznice.cz nás zaujal hned z několika důvodů. Ve srovnání s většinou podobných webů zde inzerují jak soukromé osoby, tak i realitní kanceláře. Na své si tedy přijdou lidé, kteří se chtějí dopracovat k novému bytu nebo domu s makléřem, ale i bez něj. Ale tím výhody Realitní tržnice nekončí. Pravděpodobně vás potěší, že zde najdete takříkajíc „vše pod jednou střechou“. Trochu to rozvedeme…

Chcete-li prodat nebo pronajímat své současné bydlení, jednoduše se registrujete a vložíte inzerát. Inzerce je zdarma a v případě zájmu lze nabídku exportovat na další navštěvované realitní portály (tato služba je již placená). Šance, že najdete kupce/nájemníka, se tímto výrazně zvyšuje. Výhodou je, že budete spravovat svou prezentaci z jediného místa, čímž ušetříte spoustu času.

A co se týče nabídky nemovitostí, setkáte se s inzeráty od majitelů i s nabídkami makléřů. Pomocí sofistikované filtrace najdete ideální dům nebo byt velmi rychle a po rozkliknutí detailu se zobrazí kontaktní informace (telefon, e-mail), případně položíte dotaz přes formulář.

Zmínili jsme, že na Realitní tržnici najdete vše pod jednou střechou a tím máme na mysli další související služby, které by se vám mohly hodit. Co takhle kontakt na notáře, geodeta, projektanta nebo třeba hodinového manžela? Máte je mít, a to včetně uživatelského hodnocení. A nechybí ani přehled finančních poradců, kteří vám pomohou zajistit výhodné financování. A díky právnímu servisu zase předejdete nepříjemným situacím, do kterých vás může dostat špatně sestavená kupní smlouva.

Tak co vy na to? Pokud vás Realitní tržnice zaujala, vyťukejte www.realitnitrznice.cz a dejte se do toho. Ještě předtím si ale přečtěte praktické rady, které najdete v sekci „Realitní rádce“. Dozvíte se, jak prodat/koupit nemovitost s exekucí, jak převést byt bez rizika a další zajímavé tipy.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.