Rekonstrukce domu

Proč se vyplatí investovat do nových oken a dveří?

Bydlíte ve starším domě nebo bytě? Pokud ano, pravděpodobně máte ještě původní, patrně dřevěná okna. Ta vzhledem ke svému stáří jistě nenabídnou takové vlastnosti, jaké se od nich očekávají. Proto je dobré oslovit firmu Montáže Kučera. Ta aktuálně nabízí výměnu současných oken za:

  • Plastová
  • Dřevěná
  • Hliníková

Zlepšete izolační vlastnosti svého bytu

Prvním důvodem, proč se pro výměnu rozhodnout, je zlepšení izolačních vlastností vašeho bytu nebo domu. To jde ruku v ruce s nemalou úsporou v rámci vytápění. I proto se samotná montáž oken a investice do ní do několika let vrátí.

To stejné platí o dveřích. I ty mohou nabídnout mnohem lepší izolační vlastnosti, které zamezí úniku tepla z interiéru. A konkrétní úspory? Ty se pohybují řádově v tisících až desítkách tisíc korun za rok.

Zvýšíte i hodnotu vaší nemovitosti

Druhým důvodem, proč se pro výměnu oken a dveří rozhodnout, je zvýšení hodnoty vaší nemovitosti. Pokud uvažujete o budoucím prodeji, s novými okny se rozhodně prodá za výrazně vyšší cenu. Navíc budete mít jistotu většího počtu zájemců. Dnes je trendem kupovat nemovitosti „hotové“, bez nutnosti budoucích vyšších investic. Proto dané práce rozhodně hrají do karet vám samotným – konkrétní investice se může znásobit vyšší prodejní cenou, kterou si řeknete.

Výměna je rychlá a levná

Opět je dobré dotknout se nabídky montáže oken, se kterou přichází společnost Montáže Kučera. Na ní je vhodné demonstrovat, jak rychlá a jednoduchá může výměna být. Společnost nabízí tři hlavní řešení, kdy se může jednat o vyzdívku Ytongu, o jednodílný celek, stejně jako o součást rámcové sestavy. Na základě požadavků a konkrétního postupu je vypracována cenová nabídka, domluví se nejbližší termín uskutečnění, stejně jako časový harmonogram. U běžných bytů nebo domů může být hotovo v řádech několika dní, což vás zcela určitě nijak neomezí na běžném životě.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.