Proč se vyplatí investovat do nových oken a dveří?

Bydlíte ve starším domě nebo bytě? Pokud ano, pravděpodobně máte ještě původní, patrně dřevěná okna. Ta vzhledem ke svému stáří jistě nenabídnou takové vlastnosti, jaké se od nich očekávají. Proto je dobré oslovit firmu Montáže Kučera. Ta aktuálně nabízí výměnu současných oken za:
  • Plastová
  • Dřevěná
  • Hliníková

Zlepšete izolační vlastnosti svého bytu

Prvním důvodem, proč se pro výměnu rozhodnout, je zlepšení izolačních vlastností vašeho bytu nebo domu. To jde ruku v ruce s nemalou úsporou v rámci vytápění. I proto se samotná montáž oken a investice do ní do několika let vrátí. To stejné platí o dveřích. I ty mohou nabídnout mnohem lepší izolační vlastnosti, které zamezí úniku tepla z interiéru. A konkrétní úspory? Ty se pohybují řádově v tisících až desítkách tisíc korun za rok.

Zvýšíte i hodnotu vaší nemovitosti

Druhým důvodem, proč se pro výměnu oken a dveří rozhodnout, je zvýšení hodnoty vaší nemovitosti. Pokud uvažujete o budoucím prodeji, s novými okny se rozhodně prodá za výrazně vyšší cenu. Navíc budete mít jistotu většího počtu zájemců. Dnes je trendem kupovat nemovitosti „hotové“, bez nutnosti budoucích vyšších investic. Proto dané práce rozhodně hrají do karet vám samotným - konkrétní investice se může znásobit vyšší prodejní cenou, kterou si řeknete.

Výměna je rychlá a levná

Opět je dobré dotknout se nabídky montáže oken, se kterou přichází společnost Montáže Kučera. Na ní je vhodné demonstrovat, jak rychlá a jednoduchá může výměna být. Společnost nabízí tři hlavní řešení, kdy se může jednat o vyzdívku Ytongu, o jednodílný celek, stejně jako o součást rámcové sestavy. Na základě požadavků a konkrétního postupu je vypracována cenová nabídka, domluví se nejbližší termín uskutečnění, stejně jako časový harmonogram. U běžných bytů nebo domů může být hotovo v řádech několika dní, což vás zcela určitě nijak neomezí na běžném životě.

Publikováno: 21. 07. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam