Až poznáte výhody posuvných dveří, možná si je taky pořídíte

Sníte o perfektním interiéru, ale k dokonalosti vám stále něco chybí? Možná jste jste jen zapomněli na zdánlivě nepodstatný detail v podobě dveří. Zamyslete se nad tím, jestli vám ty stávající vyhovují, a to jak po designové, tak po funkční stránce. Možná byste měli zvážit výměnu otočné varianty za posuvnou. Posuvné dveře se hodí do bytu i do rodinného domu, vypadají skvělé, jsou tiché a jednoduše se s nimi manipuluje. A co víc – šetří drahocenné místo, což ocení především obyvatelé malometrážních bytů.

Do bytu jako stvořené

Trápí-li vás nedostatek místa, pak si posuvné dveře okamžitě zamilujete. V menších bytech se počítá každý ušetřená centimetr čtvereční a díky posuvným dveřím ušetříte spoustu prostoru. Jsou jako stvořené na úzké chodby (např. na toaletu či do koupelny) a mohou nahradit i dvoukřídlové otočné dveře do obývacího pokoje. Stačí zvolit tu ten správný model. Posuvné dveře nepřekáží a můžete je nechat i otevřené. Modernější a elegantnější způsob oddělení místností byste pohledali jen těžko.

Jak fungují?

Princip posuvných dveří je jednoduchý. Oproti klasickým otočným dveřím nemají panty, ale zajíždí po kolejnici do tzv. pouzdra ve stěně. Instalace není náročná a výsledek vypadá skvěle. Dveře do pouzdra změní charakter interiéru k nepoznání – vdechnou mu nadčasovost a nezaměnitelný styl.

GRIMAX je lepší než průměr

Také v nabídce posuvných dveří platí, že někteří výrobci nabízí více než ostatní. Chcete-li mít doma skvost, který vás neomrzí ani po letech, vyberte si u specialisty GRIMAX. Nabízí posuvné dveře na stěnu i do pouzdra v různých cenových relacích. Na své si přijdou zájemci o krásné a přitom cenově dostupné varianty, ale také nároční fajnšmekři. Ať už jsou vaše osobní preference jakékoliv, na www.grimax.cz si určitě vyberete.

Publikováno: 17. 07. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dveře na stěnu | posuvné dveře