Nedostatek úložných prostor efektivně vyřeší regály

Regály do domácnostiI sebevětší domácnost má omezenou kapacitu úložných prostor a dříve nebo později zjistíte, že se vám hromadí věci, které nemáte kam uložit. Uskladnění lze sice efektivně řešit formou vestavěných skříní, ale kam s věcmi, které nechcete schovávat a naopak je potřebujete stále po ruce? Nářadí, barvy a další dílenské příslušenství, stejně jako šanony nebo knihy a další hromadu věcí, které máme ve sklepě, garáži, dílně nebo pracovně však můžeme umístit do regálů. Právě ty se hodí do míst, do kterých bychom klasické skříně umístili jen těžko. Regálové systémy se nehodí jen do skladů a prodejen – skvěle se uplatní i u vás doma. Zvláště pak ty, které vyrábí společnost EU-REGALY CZ.

Regály snesou více než si myslíte

Výrobce se na regály do domácností, skladů a prodejen specializuje téměř 20 let a je proto schopen nabídnout ideální poměr kvality a ceny. Součástí regálů jsou plastové police, díky kterým je systém jednoduše omyvatelný a lze ho během několika minut přestavět dle aktuálních potřeb. Přesto, že police vyrobeny z plastu, snesou poměrně vysokou zátěž. Tvrzený plast vydrží zatížení od 90 do 150 kg a pokud vám přeci jen nebude vyhovovat, můžete sáhnout po kovové variantě. Celková nosnost regálu činí více než 1 tunu. Kovové regály jsou navrženy tak, aby bylo možno libovolně kombinovat plastové a kovové police, které lze navíc libovolně ukládat po 3 cm intervalech.

Sestavte si systém na míru

Regály si můžete prohlédnout na webu eu-regaly.cz a zároveň si je prostřednictvím jednoduché aplikace nakonfigurovat. Konfigurátor v reálném čase zobrazí nejen vybranou variantu, ale i cenu. Plastové police jsou k mání ve dvou barevných variantách (žlutá a modrá) a konstrukce je bezšroubová.

Publikováno: 15. 03. 2013

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: kovové regály | regály | regály do domácností | regály na míru