Jak přežít stěhování?

Dáváte vale svému stávajícímu bydlení a nemůžete se dočkat, až se poprvé vyspíte na nové adrese? Ještě předtím vás ale čeká stěhování. Proces, kterého se možná bojíte jako čert kříže, však nemusí být tak náročný. Připravíte-li si předem důmyslný plán, nemáte se čeho bát. Prozradíme vám několik praktických tipů, které vám při stěhování přijdou vhod. Pokud je dodržíte, ušetříte si spoustu zbytečných starostí.

Bez krabic ani ránu

Možná se pousmějete, ale klíčem k úspěchu jsou kvalitní krabice na stěhování. Můžete si je objednat přes internet, případně požádejte ochotného zaměstnance supermarketu o bedny od banánů. Nejhorší část stěhování je balení. Věci balte do krabic tak, abyste je bez problémů unesli. Krabice si nezapomeňte označit a dávejte k sobě věci, které k sobě patří. Díky tomu vám vybalování půjde pěkně od ruky.

Zvládnete stěhování sami?

Pár krabic převezete sami, ale větší množství věcí, rozměrný nábytek a těžká břemena – to je práce pro profesionální stěhovací služby. Máte-li obavy z toho, že si nezvládnete ani zabalit (třeba z časových nebo jiných důvodů), budou se vám hodit komplexní služby na klíč. Z ceny služeb nemusíte mít strach - i renomované firmy nabízí stěhování levně. Jednou z nich je společnost Pražské stěhovací služby (PSS), která zajišťuje stěhování napříč celou Českou republikou i v rámci zahraničí po EU.

Z vašeho prvního stěhování nemusíte mít strach

Patříte mezi šťastlivce, kteří se ještě nikdy v životě nestěhovali, případně jste se stěhováním nemuseli zabývat, protože za vás vše vyřídil někdo jiný? Nevadí. S PSS si stěhování užijete, protože zkušení stěhováci zabalí vaše věci, rozmontují nábytek a vše šetrně přestěhují na místo určení. Poté vaše věci vybalí a postarají se i o úklid. PSS disponuje moderním vozovým parkem a kvalifikovaní pracovníci s přehledem přestěhují třeba celou firmu, a to včetně těžkých břemen. Další informace najdete na webu levnestehovani.cz.

Publikováno: 12. 05. 2016

Kategorie: Stěhování

Autor: Adam

Tagy: jak přežít stěhování | levné stěhování