Luxusní bydlení

Praha – ideální místo pro život?

Milionová Praha je českou metropolí se vším všudy. Najdete v ní historické centrum s celou řadou unikátních historických památek, galerie, moderní obchodní domy, kulturní centra a prestižní vzdělávací zařízení. Krásy hlavního města ročně zlákají téměř pět milionů turistů, kteří zde neváhají utratit astronomické částky. Otázkou však je, zda je Praha vhodná i pro život. Podnikatelé, studenti a či lidé žijící singl ocení bezprostřední blízkost k veškerému dění, ale jak jsou na tom rodiny s dětmi a ti, kteří sice nedají na půvaby Prahy dopustit, ale zároveň si potrpí na klidné zázemí v bezprostřední blízkosti přírody?

Atraktivní novostavby předčí vaše očekávání

Našli jste si v hlavním městě lukrativní zaměstnání, ale nechcete se vzdát soukromí, které máte v současném bydlišti? Nikdo vás přece nenutí, abyste se přestěhovali na Václavské náměstí. Naopak, zvolíte-li za svou novou adresu nové byty Praha, budete mít vše na dosah ruky, ale zároveň si ani nebudete připadat, že bydlíte v hlavním městě. Novostavby v Praze jsou koncipovány tak, aby uspokojily nejnáročnější požadavky na moderní bydlení a současně jej nabídly za přijatelnou cenu. Pro developerské projekty jsou typické klidné lokality s přímým spojem na centrum a inteligentně řešené interiéry. Stavby využívají moderní technologie a jsou energeticky nenáročné, jednotlivé byty jsou dostatečně prosvětlené a velmi prostorné.

Byty Svět od Geosan Development

Zajímavou alternativou je bytový projekt Svět, který vzniká pod taktovkou developerského studia Geosan Development. Komplex se nachází v Praze 5 a nabízí pohodlné bydlení v blízkosti centra. Bytové domy jsou situovány v příjemném prostředí a ke každému bytu náleží terasa, předzahrádka nebo balkon. Součástí vybavení je i samostatný kotel, který oceníte během chladného léta. Samozřejmostí je vlastní garážové stání a to za symbolickou tisícovku. Budovy jsou nazvány po nejznámějších metropolích z celého světa a vy si tak můžete vybrat, zda budete bydlet v New Yorku, Paříži, Petrohradě apod. Více informací o tomto projektu získáte na bytysvet.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.