Skvělé tipy

Vylepšete si svou pracovnu a buďte produktivnější!

Pohráváte si s myšlenkou na homeoffice nebo již doma pracujete? Dané řešení může mít spoustu výhod pro zaměstnance i zaměstnavatele, nicméně podmínkou efektivní práce je vhodně zařízení prostředí. Pracovat se nedá jen tak někde – pokud jste to zkoušeli na pohovce, jistě jste brzy zjistili, že si budete muset zařídit plnohodnotnou domácí pracovnu. Budete-li se řídit následujícími doporučeními, dosáhnete skvělého výsledku.

Naprostá většina lidí používá při práci v domácí pracovně počítač. Dominantním prvkem místnosti tedy bude stůl. Ten by měl být dostatečně prostorný a disponovat úložišti pro nezbytné věci, které potřebujete mít po ruce.

Nedílnou součástí pracovny jsou úložné prostory v podobě skříňky, komody a polic. Snažte se však místnost nepřehltit a nábytek rozmístěte tak, aby prostor „dýchal“. Police můžete nahradit boxy z textilu či kartonu.

Naprostou samozřejmostí by měla být kvalitní židle. Vyberte si ergonomický model, na kterém se vám bude pohodlně sedět i několik hodin v kuse.

Není od věci, když domácí pracovnu zařídíte v místnosti, která je vzdálena od ostatních obytných částí domu či bytu, případně není průchozí. Jedině tak budete mít při práci klid, i když budou doma ostatní členové domácnosti.

Zároveň nepodceňujte estetiku a design. Pořiďte si takové zařízení, které je praktické a dobře vypadá. Celkový dojem umocní stylové obrázky na zeď. Do pracovního prostředí jsou ideální motivační citáty.

Zdařilé dekorace na zeď najdete v e-shopu www.promotivaci.cz. Nabídka čítá graficky zajímavé citáty, které souvisí s motivací. Jsou ve formátech od A4 po A2 a nikde jinde je neseženete – prodejce si je navrhuje a vyrábí sám. Citáty jako „Klidné moře zkušené námořníky nerodí“ nebo „Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede“ se budou na zdech vaší homeoffice vyjímat!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.