Skvělé tipy

Vylepšete si svou pracovnu a buďte produktivnější!

Pohráváte si s myšlenkou na homeoffice nebo již doma pracujete? Dané řešení může mít spoustu výhod pro zaměstnance i zaměstnavatele, nicméně podmínkou efektivní práce je vhodně zařízení prostředí. Pracovat se nedá jen tak někde – pokud jste to zkoušeli na pohovce, jistě jste brzy zjistili, že si budete muset zařídit plnohodnotnou domácí pracovnu. Budete-li se řídit následujícími doporučeními, dosáhnete skvělého výsledku.

Naprostá většina lidí používá při práci v domácí pracovně počítač. Dominantním prvkem místnosti tedy bude stůl. Ten by měl být dostatečně prostorný a disponovat úložišti pro nezbytné věci, které potřebujete mít po ruce.

Nedílnou součástí pracovny jsou úložné prostory v podobě skříňky, komody a polic. Snažte se však místnost nepřehltit a nábytek rozmístěte tak, aby prostor „dýchal“. Police můžete nahradit boxy z textilu či kartonu.

Naprostou samozřejmostí by měla být kvalitní židle. Vyberte si ergonomický model, na kterém se vám bude pohodlně sedět i několik hodin v kuse.

Není od věci, když domácí pracovnu zařídíte v místnosti, která je vzdálena od ostatních obytných částí domu či bytu, případně není průchozí. Jedině tak budete mít při práci klid, i když budou doma ostatní členové domácnosti.

Zároveň nepodceňujte estetiku a design. Pořiďte si takové zařízení, které je praktické a dobře vypadá. Celkový dojem umocní stylové obrázky na zeď. Do pracovního prostředí jsou ideální motivační citáty.

Zdařilé dekorace na zeď najdete v e-shopu www.promotivaci.cz. Nabídka čítá graficky zajímavé citáty, které souvisí s motivací. Jsou ve formátech od A4 po A2 a nikde jinde je neseženete – prodejce si je navrhuje a vyrábí sám. Citáty jako „Klidné moře zkušené námořníky nerodí“ nebo „Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede“ se budou na zdech vaší homeoffice vyjímat!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.