Zahrada a rostliny

Ratanový nábytek je velmi moderní

Poslední dobou je velmi moderní ratanový nábytek. Je vhodný do každého stylu interiéru a vkusně oživí celý prostor. Je velmi pohodlný jak na posezení doma tak i na zahradě, kam se tento druh nábytku velmi hodí. Ratan je liána, která roste v pralesích jihovýchodní Asie. Je to popínavá silná rostlina. Její šlahouny dosahují délky více jak dvě stě metrů.

Ratanový nábytek na zahradu

Díky svému přírodnímu materiálu je ratanový nábytek vhodný především na balkon či zahradní posezení. Nábytek pro zahradní využití je vyrobený z lián ratanu, na kterých zůstává kůra, díky tomu je odolný vůči počasí. Krásný zahradní nábytek vyrobený z ratanu nabízí třeba Sorento. Je vyrobený v krásné barvě antracit, která se nádherně vyjímá v každé zahradě. Krásný zahradní set obsahuje dvě křesla, dvojkřeslo, vše je opatřené textilními podsedáky. V ceně je také sladěný stolek. Sestava nabízí kvalitní posezení a pohodlí.

Ratanový nábytek vhodný do interiéru

Interiérový nábytek se snadno udržuje. Je totiž vyrobený z lián, které nemají kůru, je namořený a nalakovaný. Díky tomu je snadno udržovatelný. Je velmi elegantní a vhodný do každého interiéru. Kromě sedacích souprav se dá sehnat i ratanový nábytek jako jsou houpací křesla pro venkovní použití, lavice, truhly nebo prádelní koše, židle, taburety, závěsné houpačky pro pohodlné lenošení, stoly či stolky, celé jídelní sety, komody nebo skříňky na uskladnění vašich věcí.

Můžete si tak sladit celý interiér v ratanovém stylu, který je velmi funkční, pohodlný a navíc velmi pěkný. Takový styl předčí každý jiný. Správné sladění barev v interiéru v přírodních odstínech, dekorativní rostliny a exotické doplňky jsou tím pravým, co se k sobě nejvíc hodí.

Na trhu je také nábytek z umělého ratanu, o který má zájem stále více zákazníků. Jeho vzhled je stejný jako pravý ratan a jeho údržba i životnost je stejná.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.