Elektronika

Jedinečné elektrospotřebiče, které musí mít doma každý bonviván

Užíváte si rádi život plnými doušky? Máte rádi dobré a kvalitní jídlo, pití nebo dokonce jednou za čas otestujete i nějaký ten tabák? Zařiďte si domácnost přesně podle vašeho smýšlení díky moderním elektrospotřebičům. V dnešní době už není žádný problém mít doma vše, co potřebujete k životu.

Domácí vinotéka do každé rodiny

Nebuďte nesmělí, zařiďte si kuchyni přesně podle vašich snů. Lednička na víno možná byla v minulosti hlavně výsadou hotelů, restaurací, barů či penzionů, ale dnes už si ji můžete s klidem umístit i do vaší domácí kuchyně.

Mít vlastní vinotéku je v současnosti celkem trend, který vychází z toho, že lidé jsou více doma a snaží se vsi pobyt doma užít naplno. Díky domácí vinotéce získáte více místa ve vaší klasické lednici, ale pokud dobře investujete, elegantní prosklené dveře a dřevěné regály na víno vaši kuchyň dokonale zkrášlí.

Pohodlná vinotéka do pro domácí použití splní všechny vaše sny. Zdroj: Electronic-star.cz

Že máte malou kuchyni? Nemusíte si hned pořizovat velkou domácí vinotéku. Z široké nabídky si klidně vyberete jen minimalistický kousek na pár vín, který se spolehlivě vejde do každého kuchyňského prostoru.

Humidor pro opravdové labužníky

Dáte si rádi jednou za čas doutník? Zatímco počet kuřáků klasických cigaret klesá, obliba doutníků stoupá. Narozdíl od cigaret je to taková lahůdka, kterou si dá člověk jednou za čas, sám i s přáteli, je to potěšení pro všechny vaše smysly. Pokud je to i váš případ a chcete mít kvalitní doutník vždy po ruce, když je nálada, pořiďte si do domu humidor.

Nehodil by se vám doma malý humidor? Zdroj: Electronic-star.cz

Humidor je zařízení podobné domácí vinotéce, které však zajišťuje optimální podmínky na skladování doutníků – konstantní vlhkost a teplotu, kterou si můžete nastavit podle vašich preferencí. Doutníky se stávají výhodným investičním artiklem, takže díky humidoru na ceně neztratí, zachovávají si svou plnou chuť a nevysušují se.

Minibary poslouží i mimo kuchyni

Potřebujete do domu něco univerzálnějšího na skladování různorodých lahůdek? Zkuste to s minibarem nebo malou ledničkou na nápoje. Můžete si pořídit vestavné spotřebiče, nebo volně stojící, které si můžete přesouvat z místa na místo, podle toho, kde zrovna potřebujete přísun kvalitních nápojů.

Co takhle minibar v podobě Rubikovy kostky? Je to lednička nebo designový kousek? Zdroj: Electronic-star.cz

Pokud chcete minibar aktivně využívat, nebo si ho třeba nechat rovnou zabudovat do obývákové stěny, dejte si při jeho výběru pozor na hlučnost a také spotřebu energie. Pak už si jen musíte vybrat vhodný design. Je libo moderní vzhled nebo designovou retro ledničku?

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.