Cestování

Na perfektní dovolenou i s omezeným rozpočtem

Domov je místo, kam bychom se měli rádi vracet, ale abychom zjistil, že se do toho svého skutečně rádi vracíme, musíme se čas od času odpoutat od pohodlí kožené sedací soupravy a vydat se někam daleko. A vzhledem k tomu, že se léto blíží mílovými kroky, tak i vy možná přemýšlíte nad tím, kam se letos vydáte na dovolenou. Pokud vám kvůli nákladné rekonstrukci a zařizování bydlení nezbylo dostatek prostředků, ale zároveň nechcete dělat kompromisy v podobě méně atraktivní destinace nebo hůře vybaveného hotelu, vsaďte na last minute. Prozradíme vám, co od něj čekat a pro koho naopak není vhodné.

Proč jsou last minute tak levné?

Hned na úvod podotýkáme, že last minute je dovolená se vším všudy. Nejde o žádný kompromis mezi kvalitou a cenou a jde o jediný způsob, jak si dopřát vytouženou dovolenou s výraznou slevou. V případě exotických destinací může vícečlenná rodina ušetřit i několik desítek tisíc, což rozhodně není zanedbatelná částka. V čem tedy tkví onen „háček“? Proč cestovní kanceláře nabízí last minute zájezdy za tak nízké ceny?

Cestovní kanceláře se snaží pomocí last minute nabídek zaplnit volné kapacity a utržit tak alespoň část peněz. Máte-li v merku určitý zájezd, můžete vyčkat s rezervací a zkusit své štěstí. Nebude-li o danou destinaci dostatečný zájem, pravděpodobně na zájezd cestovka vyhlásí slevu. V opačném případě však máte smůlu. Vždy proto musíte počítat s rizikem, že si budete muset vybrat mezi alternativní destinací nebo jinými termíny. Last minute dovolená pro vás nebude vhodná ani tehdy, vyžaduje-li po vás zaměstnavatel nahlášení dovolené s minimálně několikatýdenním předstihem.

S New-Travel.cz do celého světa

Přesto všechno je last minute dovolená ideální příležitostí, jak se podívat do míst, která byste si za normálních podmínek nemohli dovolit. Chcete-li si vybrat až z 30 destinací po celém světě, podívejte se na aktuální nabídku New-Travel.cz. Jeden z největších internetových prodejců zájezdů má v rukávu i skutečnou exotiku jako je Kuba, Mauricius, Tanzánie nebo Seychely. Tak kam to letos bude?

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.