aku nářadí s akumulátory Metabo LiHD
Pro kutily

Akumulátory Metabo LiHD zajistí vyšší výkon, provozní dobu a životnost

Pokud bylo doposud prodávané AKU nářadí spojeno s několika problémy, týkaly se hlavně celkového výkonu, provozní doby a životnosti. Jak v oblasti hobby, tak i profesionálního využití tak bylo mnohdy nutné přece jenom sáhnout po standardní elektrické variantě. Toto je už minulostí. Řešením je unikátní AKU nářadí Metabo. V čem je výjimečné? Především pro použití unikátní baterie. O té musíme říci, že doslova boří mýty, které souvisejí s:

  • Výkonem
  • Životností
  • Provozní dobou

Čím jsou akumulátory Metabo LiHD tak výjimečné?

Než se podíváme na konkrétní pozitiva, je třeba se dotknout toho, co je onou hlavní unikátní vlastností. Zde se primární rozdíl skrývá v typu použitého akumulátoru. Ten jasně nahrazuje starší NiCd typy, stejně jako dokáže posouvat možnosti aktuálních Li-Ion baterií. Díky tomu mohly vzniknout právě akumulátory Metabo LiHD. Ty se chlubí novou elektromechanickou konstrukcí vycházející z předchozích typů. Ta umožní především vyšší zatížení konkrétního nářadí, popřípadě nám umožní využít maximální výkon po delší dobu. Díky tomu se vlastnosti daného nářadí mohou přibližovat tomu elektrickému. Od něho se však stále bude lišit větší praktičností a flexibilitou použití.

Akumulátory boří mýty v oblasti výkonu, provozní doby i životnosti

Začneme nejprve oblastní výkonu, který je pro mnohé z nás tím zaručeně nejdůležitějším. Díky použití unikátních akumulátorů Metabo došlo k jeho zvýšení o celých 67 %. Vliv na to mají jak masivní vodiče a konektory se zvětšenými plochami, tak i speciální slitiny mědi a stříbra. Použití unikátních materiálů má vliv také na delší provozní dobu. Ta je prodloužena o celých 87 procent. Vliv na to mají hlavně minimální ztráty, kterých je použitím zmíněných materiálů dosaženo – hlavně v oblasti vodičů.

Faktem je i to, že nám daný akumulátor umožní také pracovat déle. Provozní doba na jedno nabití je výrazně delší, nehledě na samotnou životnost. Ta je prodloužena o celých 100 %. Akumulátory LiHD tak vydrží dvakrát více, než jejich zatím nejvýraznější konkurent ze segmentu Li-Ion baterií.

Přesvědčte se o kvalitě

Jak se můžete o kvalitě jak akumulátorů, tak i samotného nářadí nejlépe přesvědčit? Ideální cestou je jeho vyzkoušení. To jsme udělali za vás a otestovali jsme AKU kombinované kladivo Metabo. Právě to již daný akumulátor obsahuje a výše uvedené hodnoty rozhodně nelžou. Navíc tento typ nářadí potěší i jinými parametry. Umožní třeba vypnutí otáček pro sekání, což souvisí i s elektronikou Vario, které je určena na práci s odpovídajícími otáčkami. Jistotou je možnost pravého nebo levého chodu, nebo bezpečnostní spojka S-automatic. Ta automaticky odpojí pohon v případě zablokování vrtáku.

Aby bylo možno nepřerušovat práci, je v rámci základní dodávky k dispozici hned dvojice akumulátorů – jeden lze používat a druhý nabíjet. Že jde o skutečnou špičku, to dokládá o tříletá záruka bez omezení nabíjecích cyklů.

Zdroj: rucni-naradi.cz

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.