Energie

Úspora energií je věčné téma. Udělejte krok kupředu, nemusí vás to nic stát!

Který výdaj nepříjemně cloumá s rodinným rozpočtem? Nejde ani tak o jídlo či vybavení domácnosti, jako spíše o poplatky za energie, jejichž podstatnou část tvoří vytápění. Ostatně sami víte nejlépe, kolik vás provoz domácnosti stojí a možná si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na změnu. Ale jakým směrem se vydat? Možností, jak efektivně ušetřit za energie, je celá řada. Navíc na to nejste sami, protože můžete využít bezplatné poradenství od energetických poradců ze společnosti E.ON. Ta spustila unikátní internetový projekt E.ON Rádce s množstvím tipů a návodů.

Neplaťte za energie více, než musíte

Většina domácností energiemi zbytečně plýtvá. Přitom se nabízí spousta možností, jak energetickou spotřebu snížit a ulevit tak napjatému rozpočtu. Možná vám však chybí potřebné informace. Na webu jich najdete mnoho, ale v rámci projektu E.ON Rádce jsou všechny na jednom místě. Překvapí vás, že úspora energie nemusí znamenat velkou investici – zajímavých výsledků lze dosáhnout například výměnou světelných zdrojů za ultra-úsporné LED žárovky. Ale to je jen pomyslná špička ledovce.

Proč si nechat poradit od E.ON Rádce?

Rady od kvalifikovaného odborníka mají cenu zlata. Vy je můžete mít zadarmo. Online projekt E.ON Rádce má podobu encyklopedie kombinované s poradenskými službami. Dočtete se o všem, co souvisí s úsporami energií, ale také o možnostech, jak se chovat ohleduplněji k životnímu prostředí. Rádce řeší vše od úspory vody přes solární energii a výrobu elektřiny pomocí FV panelů až po alternativní dopravu.

Nevystačíte-li se psaným slovem v rámci encyklopedie, neváhejte se obrátit na energetické poradce a zkonzultovat své individuální požadavky. Rádi vám doporučí opatření, díky kterým ulevíte rozpočtu i přírodě.

Více se dozvíte na www.eon.cz. A můžete i zavolat na bezplatnou linku 800 733 344 či napsat na poradce@eon.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.