Úspora energií je věčné téma. Udělejte krok kupředu, nemusí vás to nic stát!

Který výdaj nepříjemně cloumá s rodinným rozpočtem? Nejde ani tak o jídlo či vybavení domácnosti, jako spíše o poplatky za energie, jejichž podstatnou část tvoří vytápění. Ostatně sami víte nejlépe, kolik vás provoz domácnosti stojí a možná si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na změnu. Ale jakým směrem se vydat? Možností, jak efektivně ušetřit za energie, je celá řada. Navíc na to nejste sami, protože můžete využít bezplatné poradenství od energetických poradců ze společnosti E.ON. Ta spustila unikátní internetový projekt E.ON Rádce s množstvím tipů a návodů.

Neplaťte za energie více, než musíte

Většina domácností energiemi zbytečně plýtvá. Přitom se nabízí spousta možností, jak energetickou spotřebu snížit a ulevit tak napjatému rozpočtu. Možná vám však chybí potřebné informace. Na webu jich najdete mnoho, ale v rámci projektu E.ON Rádce jsou všechny na jednom místě. Překvapí vás, že úspora energie nemusí znamenat velkou investici – zajímavých výsledků lze dosáhnout například výměnou světelných zdrojů za ultra-úsporné LED žárovky. Ale to je jen pomyslná špička ledovce.

Proč si nechat poradit od E.ON Rádce?

Rady od kvalifikovaného odborníka mají cenu zlata. Vy je můžete mít zadarmo. Online projekt E.ON Rádce má podobu encyklopedie kombinované s poradenskými službami. Dočtete se o všem, co souvisí s úsporami energií, ale také o možnostech, jak se chovat ohleduplněji k životnímu prostředí. Rádce řeší vše od úspory vody přes solární energii a výrobu elektřiny pomocí FV panelů až po alternativní dopravu. Nevystačíte-li se psaným slovem v rámci encyklopedie, neváhejte se obrátit na energetické poradce a zkonzultovat své individuální požadavky. Rádi vám doporučí opatření, díky kterým ulevíte rozpočtu i přírodě. Více se dozvíte na www.eon.cz. A můžete i zavolat na bezplatnou linku 800 733 344 či napsat na poradce@eon.cz.

Publikováno: 27. 03. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: jak ušetřit za energie | úspora energií