Půlroční koupací sezóna? Se zastřešením žádný problém!

Nedáte dopustit na vodní radovánky a ve vodě se cítíte doslova jako ryba...ve vodě? Odpusťte si tento rok luxusní dovolenou a místo toho si pořiďte parádní zahradní bazén, ve kterém se budete moci koupat po celé léto a ještě déle. Realizace zahradního bazénu není tak finančně náročná, jako před deseti, dvaceti lety a důkazem jsou statistiky, podle kterých je Česká republika bazénová velmoc. Svůj soukromý prostor na koupání či plavání, má dnes téměř každý a i vy jistě oceníte vodní plochu, o kterou se nebudete muset s nikým dělit. Zapomeňte přeplněné koupaliště a pláže, můžete mít vlastní jen několik metrů před domem.

Od dubna až do září

Už se nemůžete dočkat, až přijedete domů z práce, strhnete ze sebe většinu (ne-li všechno) oblečení a skočíte do nového bazénu? Pokud nad tímto nápadem smutně zakroutíte hlavou, pravděpodobně pro vás ještě nezačala ta pravá koupací sezóna. Koupat se přitom můžete až šest měsíců v roce a to od dubna do září. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je správné zastřešení bazénu. To většina lidí při realizaci bazénu opomíjí a pak se nestačí divit, když jim voda předčasně zezelená. Bez zastřešení navíc déle trvá, než se voda nahřeje na požadovanou teplotu. Kvalitní zastřešení zabraňuje UV záření, které rozkládá čistící chemii (která není nejlevnější). Voda se tak udrží déle čistá a vy ušetříte. Do bazénu vám navíc nebudou padat nečistoty, listí ani pyl.

Zastřešení na míru vaší zahrady

Hledáte-li výrobce spolehlivého a zároveň cenově přijatelného zastřešení, obraťte se na POPP s.r.o. Společnost je na trhu od roku 1996 a v roce 2004 získala certifikát TUV, který je dokladem o vysoké kvalitě. Vybrat si můžete z celé řady variant a je jen na vás, zda zvolíte nepodchůzné či podchůzné zastřešení. Značné spektrum tvarů vám umožní přizpůsobit bazén zbytku vaší zahrady. Z vašeho bazénu tak můžete učinit dominantu, nebo ho naopak zamaskovat tak, aby nerušil mezi jinými architektonickými prvky. Chcete-li se na bazény a zastřešení podívat osobně, můžete tak učinit v největším showroomu svého druhu v ČR. Další zajímavé informace společnosti a jednotlivých typech bazénů či zastřešení získáte na webu bazenypopp.cz.

Publikováno: 22. 06. 2012

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: bazén | bazén chemie | bazénová chemie | bazény | popp s.r.o. | zastřešení | zastřešení bazénů