Bazény

Půlroční koupací sezóna? Se zastřešením žádný problém!

Nedáte dopustit na vodní radovánky a ve vodě se cítíte doslova jako ryba…ve vodě? Odpusťte si tento rok luxusní dovolenou a místo toho si pořiďte parádní zahradní bazén, ve kterém se budete moci koupat po celé léto a ještě déle. Realizace zahradního bazénu není tak finančně náročná, jako před deseti, dvaceti lety a důkazem jsou statistiky, podle kterých je Česká republika bazénová velmoc. Svůj soukromý prostor na koupání či plavání, má dnes téměř každý a i vy jistě oceníte vodní plochu, o kterou se nebudete muset s nikým dělit. Zapomeňte přeplněné koupaliště a pláže, můžete mít vlastní jen několik metrů před domem.

Od dubna až do září

Už se nemůžete dočkat, až přijedete domů z práce, strhnete ze sebe většinu (ne-li všechno) oblečení a skočíte do nového bazénu? Pokud nad tímto nápadem smutně zakroutíte hlavou, pravděpodobně pro vás ještě nezačala ta pravá koupací sezóna. Koupat se přitom můžete až šest měsíců v roce a to od dubna do září. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je správné zastřešení bazénu. To většina lidí při realizaci bazénu opomíjí a pak se nestačí divit, když jim voda předčasně zezelená. Bez zastřešení navíc déle trvá, než se voda nahřeje na požadovanou teplotu. Kvalitní zastřešení zabraňuje UV záření, které rozkládá čistící chemii (která není nejlevnější). Voda se tak udrží déle čistá a vy ušetříte. Do bazénu vám navíc nebudou padat nečistoty, listí ani pyl.

Zastřešení na míru vaší zahrady

Hledáte-li výrobce spolehlivého a zároveň cenově přijatelného zastřešení, obraťte se na POPP s.r.o. Společnost je na trhu od roku 1996 a v roce 2004 získala certifikát TUV, který je dokladem o vysoké kvalitě. Vybrat si můžete z celé řady variant a je jen na vás, zda zvolíte nepodchůzné či podchůzné zastřešení. Značné spektrum tvarů vám umožní přizpůsobit bazén zbytku vaší zahrady. Z vašeho bazénu tak můžete učinit dominantu, nebo ho naopak zamaskovat tak, aby nerušil mezi jinými architektonickými prvky. Chcete-li se na bazény a zastřešení podívat osobně, můžete tak učinit v největším showroomu svého druhu v ČR. Další zajímavé informace společnosti a jednotlivých typech bazénů či zastřešení získáte na webu bazenypopp.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.