Rekonstrukce domu

Topidla ATP HEAT pro rychlejší vysoušení stavby

Stavíte či rekonstruujete a práce vám jde pěkně od ruky? Problém může nastat tehdy, když čekáte na to, až se stavba vysuší. Problematické jsou zejména zimní měsíce, kdy je v prostorách vlhko a zima. Vytápění celého objektu je velmi nákladné a právě z tohoto důvodu jsou tak oblíbené topidla. Jsou vynikající podporou při vysoušení, protože dokáží maximálně zredukovat podstatnou část nákladů za vytápění. Mezi nejoblíbenější patří topidla ATP HEAT, která zaujmou nejen cenou, ale také vysokým výkonem.

Je lepší nákup nebo pronájem topidla či vysoušení na klíč?

Potřebujete vysušit či temperovat prostory? Topidla od ATP HEAT se vyrábí v mnoha výkonnostních variantách v rozpětí 2 – 185 kW. Můžete si zvolit topidla na naftu/ULTO nebo elektrická topidla. Topidla upotřebíte také pro vytápění vlhkých prostorů, což se bude hodit zejména nyní na jaro. Příliš rychlé tání může způsobit podmáčení vašeho domu, s čímž je třeba něco rychle udělat. Je jen na vás, zda si techniku pronajmete, či koupíte. Pokud však momentálně řešíte nedostatek financí, bude pro vás mnohem lepší pronájem či rovnou vysoušení na klíč. Pokud si vypůjčíte větší počet přístrojů, dostanete množstevní slevu.

K čemu slouží odvlhčovače

Odvlhčovače slouží pro vysoušení vlhkého zdiva, betonových podlach a prostor, které byly zatopeny (například v důsledku vodovodní havárie). S velkou oblibou jsou využívány na speciálních pracovištích, kde je potřeba udžovat určitá teplota. Najdete je také v trezorových místnostech, historických knihovnách a archivech. Pokud bydlíte ve starém domě, který je permanentě vlhký, můžete mu odvlhčovačem prodloužit životnost.

Podrobné informace o službách a jednotlivých zařízeních najdete na atp-heat.cz, včetně aktuálních ceníků.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.